Klacht: Geen garantie meer na 2 jaar

Willemsjli op 17 oktober 2017 over Babypark in de categorie Internetshops - Baby artikelen en kleding

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Babypark has resolved this complaint
Klacht opgelost op 18 oktober 2017
Reactie van het bedrijf:

Geachte J. Willems, Hartelijk dank voor uw bericht. We vinden het erg vervelend om te lezen dat u niet tevreden bent over de oplossing die wij geboden hebben. U heeft hiervoor op 3 september jongstleden ons een brief gestuurd met...

Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Babypark
Status Opgelost
Datum 17 oktober 2017

Een klant van Babypark heeft een klacht ingediend over een Joolz kinderwagen die in juni 2017 al defect raakte, terwijl deze volgens de verkoper minimaal 10 jaar mee zou moeten gaan. De klant is ontevreden over de geboden oplossing van 110 euro voor reparatie en het gebrek aan coulance of een constructief gesprek, ondanks dat zij menen recht te hebben op garantie volgens de Nederlandse wetgeving. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

Geachte Babypark,
Wij hebben in november 2014 een joolz kinderwagen bij jullie gekocht (nieuwwaarde Joolz 1000 euro +). Deze is in gebruik genomen na de geboorte van onze dochter in april 2015. In juni 2017 was de duwstang al kapot van de kinderwagen die minimaal 10 jaar zonder gebreken moest meegaan, aldus de medewerker van babypark Heerlen in november 2014.
De aangeboden oplossing was 110 euro betalen voor de reparatie. Geen enkele coulance werd ons aangeboden en geen fatsoenlijk gesprek was mogelijk. Terwijl wij volgens Nederlands recht, de consumentenbond, consuwijzer,etc,etc gewoon nog garantie hebben.

Ik bespaar de lezers vooralsnog de reactie die ik per email van babypark heb mogen ontvangen.

Graag een oplossing voor dit probleem.
1000 euro betalen voor een kinderwagen en na 2 jaar weer 110 euro omdat deze reeds kapot is. Service zou wat mij betreft stukken beter kunnen.

Gewenste Oplossing:

Dit laat ik graag aan Babypark over.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Babypark over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Babypark in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Babypark een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Babypark

Heeft op 18 oktober 2017 om 10:48 geantwoord

Geboden Oplossing:

Geachte J. Willems,

Hartelijk dank voor uw bericht.

We vinden het erg vervelend om te lezen dat u niet tevreden bent over de oplossing die wij geboden hebben.
U heeft hiervoor op 3 september jongstleden ons een brief gestuurd met daarin hetzelfde verhaal waarin u aangeeft dat u niet tevreden bent over deze klachtafhandeling.
Wij hebben als reactie hierop u een brief gestuurd op 5 september jongstleden met daarin de uitleg waarom wij dit niet onder de garantie voor u kosteloos hebben laten repareren.
U heeft op 1 september jongstleden de wagen ingeleverd en de betaling voldaan.
De reparatie is inmiddels uitgevoerd en het probleem is opgelost.
Wij als Babypark blijven bij de standpunten welke wij u al eerder hebben gegeven.

We hopen u hiermee voldoende te hebben geïnformeerd.

Met vriendelijke groet,

Babypark
Afdeling service

Willemsjli

Heeft op 18 oktober 2017 om 12:26 geantwoord

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Geachte babypark,

Het probleem van de kapotte kinderwagen is opgelost, omdat ik 110 euro heb betaald inderdaad.
Het probleem dat Babypark de wet niet naleeft is hierdoor niet opgelost. Voor toekomstige kopers:Babypark verleend na 2 jaar geen garantie meer waartoe ze wel verplicht zijn volgens Nederlands recht en Europees recht.
Mijn rechtbijstand zal het verder afhandelen.

Babypark, bedankt voor de oplossing dat ik 110 euro aan reparatiekosten heb mogen betalen voor een Joolz kinderwagen van 2.5 jaar oud.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM