Klacht: Avast premier gekocht en betaald, maar geen download ontvangen

H.E Lachner op 04 maart 2017 over AVAST in de categorie Bewaking & Beveiliging

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf AVAST
Status Open
Datum 4 maart 2017

Een klant heeft op 27 december 2016 Avast Premier aangeschaft en betaald, maar heeft tot op heden geen downloadlink of installatiebestand ontvangen. Ondanks meerdere onbeantwoorde e-mails aan Avast, blijft de klant zonder reactie en is teleurgesteld in de betrouwbaarheid van het bedrijf, terwijl er 39,95 euro is betaald.

Mijn Klacht:

Op 27-12-2016 Avast Premier gekocht en betaald via de website Avast.
Tot op heden heb ik de installatie file/download niet ontvangen, dus geen Avast Premier op de computer. Wel 39,95 euro kwijt
Diverse mails blijven onbeantwoord, geen reactie van AVAST!!
En ik dacht dat Avast een betrouwbaar bedrijf is, dus niet!

Gewenste Oplossing:

Ik ben pas tevreden als ik Avast Premier kan gebruiken waarvoor ik betaald heb

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over AVAST

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over AVAST nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM