Klacht: Alles kost heel veel geld

ThomasPoint op 12 februari 2021 over Associatie voor Examinering in de categorie Opleidingen en cursussen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Associatie voor Examinering has resolved this complaint
Klacht opgelost op 11 augustus 2021
Reactie van het bedrijf:

Zoals aangegeven betreft dit een klacht waar we in het verleden al per mail contact over hebben gehad. Daarin hebben wij ons beste gedaan je zo goed mogelijk te informeren en antwoord te geven op al je vragen en opmerkingen....

Status Opgelost
Datum 12 februari 2021

Een klager uit zijn onvrede over de hoge kosten voor inzage in examenresultaten bij de Associatie voor Examinering. Hij vindt het onredelijk dat het bekijken van zijn fouten € 30,- kost en dat hij geen aantekeningen mee naar huis mag nemen, tenzij hij een bezwaar indient en daarvoor € 150,- betaalt. De klager vergelijkt deze praktijk met andere onderwijsinstellingen waar studenten wel steekwoorden mogen opschrijven.

Mijn Klacht:

Ik heb een inzage ingepland om te kijken wat ik precies fout had gedaan. Dit is heel beperkt mogelijk en kost ook nog eens rond de € 30,-. Overigens is mijn examen dubbelzijdig uitgeprint waardoor de sommen niet volledig op één pagina stonden en ik dus steeds op verschillende pagina’s moest kijken. En daar betaal je dan al € 30,- voor. Nu was dit nog niet alles; ik mocht geen enkel steekwoord op mijn kladblad meenemen naar huis. Dit mocht alleen als je een bezwaar wilde maken. Dan krijg je, na betaling van zo’n € 150,- (!), jouw steekwoordenblad per mail tegemoet. Ik heb familie die op een school werken en daar mag je als student altijd een paar steekwoorden opschrijven zodra je inzage hebt gehad, want anders leer je nooit van je fouten! Het is toch ongelofelijk dat je al zoveel betaald en niet eens je steekwoordenblad (die overigens ook gewoon helemaal gecontroleerd mogen worden) mee mag nemen? Tevens kost een herexamen je gewoon meer dan dik € 200,- ! Ik vind het echt ongelofelijk dat je als student (zeker in deze tijden waarin het al zo moeizaam gaat) je zoveel moet betalen voor een herexamen, bezwaar en inzage. Het is gewoon niet meer te betalen. Ook de regel dat je niets meer naar huis mag nemen is absurd te noemen.

Gewenste Oplossing:

Ik ben tevreden als de prijzen drastisch naar beneden gaan. Zeker voor een examen die op de computer gemaakt wordt.
Ook de kosten voor een inzage zijn absurd voor wat je aangereikt krijgt. voor de aankomende studenten die een inzage plannen wil ik graag dat zij wél steekwoorden mee mogen nemen om vanuit daar hun fouten te kunnen oefenen.

De slaginspercentages zijn al erg laag heb ik gezien helaas.

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Associatie voor Examinering over deze klacht.

Bericht van Associatie voor Examinering

5 jaren geleden - Beste Thomas, bedankt voor je reactie. We vinden het vervelend te lezen dat je ontevreden bent over onze dienstverlening. Onze afdeling Klantenservice neemt contact met je op om dit verder te bespreken.

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Associatie voor Examinering in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Associatie voor Examinering een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Associatie voor Examinering

Heeft op 11 augustus 2021 om 16:31 geantwoord

Geboden Oplossing:

Oplossing is alleen zichtbaar voor melder van de klacht

Alle klachten die gemeld zijn door ThomasPoint
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM