Klacht: Niet gestopt voor passagiers bij halte

[email protected] op 03 november 2017 over Arriva in de categorie Openbaar Vervoer

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 4 november 2017
Reactie van het bedrijf:

Beste [email protected], Oh nee! Niet leuk om te lezen dat de bus niet bij de halte is gestopt ondanks dat jij duidelijk aan hebt gegeven met de bus mee te willen. Ik begrijp dat je daar van baalt. Ik heb...

Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Arriva
Categorie Openbaar Vervoer
Status Opgelost
Datum 3 november 2017

Een passagier heeft geklaagd dat bus 45 van Arriva, die om 23.05 uur van Leiden naar Den Haag reed, niet stopte bij halte Breestraat, ondanks een duidelijk stopteken en de aanwezigheid van meerdere wachtende passagiers. Hierdoor ontstond een vertraging en het risico op het missen van een aansluiting in Voorburg. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

Halte Breestraat Leiden bus 45 richting Den Haag
Bus van 23.05 reed ondanks duidelijk stopteken en meerdere passagiers door. Volgende bus is nu ook al vertraagd. Straks in Voorburg geen aansluiting meer op 23

Gewenste Oplossing:

Als er nu een taxi komt

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Arriva in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Arriva een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Arriva

Heeft op 04 november 2017 om 08:55 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste [email protected],

Oh nee! Niet leuk om te lezen dat de bus niet bij de halte is gestopt ondanks dat jij duidelijk aan hebt gegeven met de bus mee te willen. Ik begrijp dat je daar van baalt. Ik heb de klacht doorgestuurd naar de regio zodat de situatie besproken kan worden en er op de halte gelet kan worden. Excuses voor het ervaren ongemak!

Mocht je nu of in de toekomst nog vragen hebben over deze melding of een ander voorval, dan adviseer ik je om contact met ons op te nemen via onze Twitterpagina, of ons Facebookaccount. Je vindt ons onder @Arriva_NL en www.facebook.com/ArrivaNederland.

Met vriendelijke groet,
^MR
Webcareteam Arriva

[email protected]

Heeft op 04 november 2017 om 17:40 geantwoord

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Het eerlijke antwoord zou geweest zijn: Door problemen bij de NS werd lijn 45 overspoeld met reizigers, liepen alle bussen vertraging op, en reden gewoon haltes voorbij.
Wij hebben uiteindelijk, nadat er twee bussen waren doorgereden en we anderhalf uur bij de halte stonden, de bus richting Leiden CS genomen en zijn blijven zitten zodat we zeker in de laatste bus richting Den Haag zaten. Toen stonden er inmiddels (!) ook 2 heren van Arriva. Geef voortaan dus gewoon een eerlijk antwoord, en niet zo'n n dooddoener.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij treinvertragingen van 30+ minuten heeft u recht op compensatie. Vervoerders zijn verplicht reizigers te informeren over hun rechten.

Bron: Europese passagiersrechten