Klacht: Iphone 6s vertoond alleen zwart beeld reageert nergens op

Rvanzanten op 16 november 2016 over Apple in de categorie Electronica - Computers

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Apple
Status Open
Datum 16 november 2016

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik heb in maart dit jaar een iphone 6 plus gekocht bij bol.com. De telefoon altijd gebruikt met een leren hoesje eromheen. De telefoon per ongeluk een keer verkeerd neergelegd waardoor er een paar kleine scheurtjes alleen bovenin het scherm zitten.. Na een paar maanden nooit problemen ermee gehad te hebben. En de telefoon in de ochtend nog gebruikt te hebben gaat hij niet meer aan of uit, vertoond alleen een zwart scherm. Opgezocht op internet wat ik er mee kon doen maar daar haald ik vooral uit dat dit vaker voorkwam bij de iphone 6 en dat dit een software fout is. Omdat de telefoon pas 5 maanden oud was contact opgenomen met bol.com en kon de telefoon opsturen. De persoon aan de telefoon zei dat het scheurtje moet geen probleem zijn het ligt waarschijnlijk aan de software en dat valt gewoon binnen je garantie. Het zou maximaal 4 weken duren. Na 4 weken kreeg ik te horen dat zoek mijn iphone uitmoest. Dat gedaan na 6 weken lieten ze weten het valt niet binnen de garantie door de scheur. De apple reparatieserivice geeft aan dat ik of €348,- moet betalen om de telefoon om te ruilen of €19,95 dan krijg ik hem ongerepareerd terug. Heb voorgesteld omdat het scherm mijn verantwoording is ik dat wil betalen, dat is ong €140,- gecertificeerd apple scherm. Waar komt die €348,- vandaan? Want de rest valt wel binnen mijn garantie? Telefoon 11 september opgestuurd nu pas definitieve uitslag terwijl het 4 weken zou duren. Al die tijd van het kastje naar de muur gestuurd en heel veel gebeld met de klantenservice. Nog nooit zo slecht geholpen door een aantal medewerkers. Ik vind dat ik alleen het scherm hoef te betalen en andere kosten onder mijn garantie vallen.

Gewenste Oplossing:

Als de €348,- komt te vervallen en ik alleen de kosten van het scherm hoef te betalen en niet de volledige reparatie.

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Apple

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Apple nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM