Klacht: Iphone 6plus gaat niet meer aan

fereshde op 20 november 2016 over Apple in de categorie Electronica - Computers

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Apple
Status Open
Datum 20 november 2016

Een klant heeft een iPhone 6 Plus aangeschaft die na negen maanden niet meer opstartte. Na een ruil in de Apple Store in Den Haag ontving de klant een nieuwe iPhone, maar kreeg geen bewijs van de nieuwe serienummer. Vier maanden later vertoonde de nieuwe telefoon opnieuw problemen, en volgens Apple was er geen garantie meer omdat de oude garantie op de nieuwe telefoon van toepassing was.

Mijn Klacht:

Vorig jaar een nieuwe Apple 6+ gekocht icm een abonnement. Na 9 maanden laadt de iphone niet meer op en gaat hij niet meer aan. Bij de Apple store Den Haag een nieuwe Iphone gekregen. Op zich een goede service, mits het netjes afgehandeld zou worden. De nieuwe Iphone 6+ werd in de doos van de oude Iphone meegegeven. Toen ik vroeg om bewijs dat er een nieuwe Iphone geleverd is, dus ook een ander serienummer bevat, kon ik geen bewijs krijgen. Op mijn vraag hoe ik dan kan bewijzen dat deze Iphone van mij is, omdat op de aankoopbon een ander serienummer staat, konden zij geen antwoord geven. Nu, 4 maanden later, is de nieuwe Iphone wederom kapot. Weer start hij niet op. Na overleg met Iphone werd gezegd dat er geen garantie meer op de telefoon zit, omdat de oude garantie op de nieuwe telefoon is overgezet, en er maar één jaar garantie is op een Iphone. Ik werd ongelofelijk klantonvriendelijk geholpen, en de senior adviser had in eerste instantie zijn naam gegeven, maar nadat ik zei dat ik een klacht wilde indienen, gaf hij ineens een andere naam op. Ik vroeg waarom hij een andere naam gaf en hierop was zijn antwoord dat hij twee namen heeft?? Al met al zit ik nu met een kapotte Iphone 6plus van 4 maanden oud zonder garantie. Buiten dit kan ik niet aantonen met de aankoopbon dat deze Iphone van mij is, omdat het serienummer niet overeenkomt. Ik ga hier uiteraard niet mee akkoord en verlang van Apple een onderzoek waarom de telefoon niet meer werkt en uiteraard kosteloze reparatie. Hierbij wil ik gelijk een bewijs dat de telefoon van mij is, met daarbij opgeschreven het huidige serienummer.

Gewenste Oplossing:

Ik ga hier uiteraard niet mee akkoord en verlang van Apple een onderzoek waarom de telefoon niet meer werkt en uiteraard kosteloze reparatie. Hierbij wil ik gelijk een bewijs dat de telefoon van mij is, met daarbij opgeschreven het huidige serienummer.

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Apple

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Apple nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM