Klacht: Apple Itunes Kaart nog steeds niet binnen.

Lisa M. op 09 december 2014 over Apple in de categorie Electronica - Computers

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Apple
Status Open
Datum 9 december 2014

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik had echt ik denk 3 maanden geleden een Ituneskaart besteld bij Apple online en in eerste instantie dacht ik dat ik de gegevens waar de kaart naar gemaild moest worden niet goed had geschreven, maar dit bleek niet zo te zijn.
Ik had al een mailtje gestuurd en kreeg netjes antwoord dat ik moest bellen, maar als ik bel krijg ik een robot en die zegt dat ik moet mailen voor dit probleem. Dit heb ik dus ook gedaan en het ging heel de tijd op deze manier door. Heb vervolgens daarna nogmaals gemaild waar ik deze klacht voorlegde, maar daar is nooit op geregeerd.

Gewenste Oplossing:

Als ik eindelijk de ituneskaart ontvang die ik al 3 maanden zou krijgen, want nu heb ik 28 euro voor niks weggegooid.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Apple

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Apple nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM