Klacht: Annulering

Ej1808 op 04 november 2021 over Tui in de categorie Online Reisbureaus

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Tui
Categorie Online Reisbureaus
Status Open
Datum 4 november 2021

Op 7 augustus 2021 heeft de consument een vakantie geboekt via TUI, die op 7 oktober werd geannuleerd vanwege een niet beschikbare vlucht. Na contact met de klantenservice bleek dat de consument de oorspronkelijke boeking moest annuleren om een nieuwe boeking te kunnen maken, maar uiteindelijk was de gewenste accommodatie niet meer beschikbaar, waardoor de vakantie niet doorging.

Mijn Klacht:

Op 7 aug 2021 voor 10 dgn vakantie geboekt. Op 7 okt wordt door TUI de reis (vertrek 3 nov) geannuleerd omdat zo zegt men later de vlucht niet gaat. De kamer is dan nog wel beschikbaar. Binnen 2dgn zegt de annuleringsmail moet je zelf contact opnemen (op de site v tui staat…als wij annuleren hoeft u niks te doen wij nemen contact op) om om te boeken anders wordt alles automatisch geannuleerd. Op 8 okt s ochtends na 45 min wachten tui medewerker aan de lijn. Zelfde accommodatie 2 dgn later vertrek, wordt aangevraagd. Maar dan moet wel eerst de oorspronkelijke boeking geannuleerd worden. Ik geef aan dat ik daar geen goed gevoel bij heb maar medewerkster zegt dat t bijna zeker wel goed komt. Na een uur hang ik op. Helaas later op de dag vm bericht. Kamer niet beschikbaar dus weg vakantie. Dan uitwijken naar een ander hotel. Zelfde data vd omboeking nl 2 dgn later. Kosten voor simpelere kamer nl niet aan eigen stuk v zwembad zoals oorspronkelijke boeking. Maar 700 euro bij betalen. En waarom?? Omdat Tui annuleert en ik 3,5 week voor vertrek opnieuw moet boeken en dus nog meer geld kwijt ben dan wanneer ik boekte in aug. Bij medewerkster aangegeven dat t de schuld is v tui dat ik nu veel meer geld moet betalen omdat ik zo graag op vakantie wil. Zij wil kijken of tui hier wat mee kan. De 1e pers die zij hier naar vraagt, geeft aan dat er niks gecompenseerd wordt. Medewerkster laat t hier niet bij en vraagt een andere collega. Omdat dit alles nogal lang duurt geeft medewerkster aan mij terug te bellen nadat ik deze x 49 min aan de telefoon heb gezeten. En niet terug gebeld dus zelf weer gebeld. Nieuwe medewerkster die heel goed meedacht maar niets kon doen. Wel wat meer korting maar nog steeds ruim 300 euro meer betalen voor een eenvoudigere kamer. Terug gebeld om 20.31 maar helaas oproep gemist. 4e medewerker gesproken. Op geen enkele manier zal tui ons tegemoet komen in evt extra kosten ook niet voor de ellende die er is ontstaan belkosten stress verzetten vakantie extra vrije dgn. Als klant nu eiere voor m’n geld gekozen. Vertrek 4 dgn later naar ander hotel met simpelere kamer. Medewerkers geven allemaal ander antwoord. Wel geen extra korting evt compenseren v bagage kosten om leed te verzachten….uiteindelijk NIETS gekregen voor alle ellende veroorzaakt door tui. Opm v medewerker maar de annuleringskosten nemen wij voor onze rekening schandalig!!

Gewenste Oplossing:

Compenseren dat ik 4 dgn later op vakantie ga extra vrij moet nemen. Ruim 2 uur heb moeten bellen (4 telefoontjes) om op vakantie te kunnen buiten mijn schuld om. Ik wil excuses en compensatie voor datgene wat ons is aangedaan.

Reis is ivm zkhs opname en operatie helaas geannuleerd wat niet wegneemt dat wij voor de ellende niet zijn gecompenseerd. Sterker nog tui reageert op geen enkele wijze

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Tui

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Tui nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Ej1808
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM