Klacht: Ander merk voorschrijven dan je altijd al had

Hierkloptietsniet op 14 oktober 2022 over Apotheek Veen in de categorie Apotheken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 3.0/10 ★★☆☆☆
Categorie Apotheken
Status Open
Datum 14 oktober 2022

Een klant van Apotheek Veen heeft een klacht ingediend over het ontvangen van een ander merk van een medicijn dan gebruikelijk. Ondanks eerdere communicatie waarin werd aangegeven dat het merk hetzelfde was, blijkt uit een recent gesprek met een medewerker dat er wel degelijk verschillen zijn in de hulpstoffen. De klant is ontevreden over de inconsistentie en de communicatie van de apotheek.

Mijn Klacht:

Tijd geleden ander merk gekregen voor medicijn wat ik altijd gebruik . Over gebeld en gevraagd of ik hetzelfde merk mocht , dit was het zelfde zeiden ze , fabrikant is overgenomen was het antwoord . Ik vraag altijd hetzelfde merk omdat hulpstoffen anders zijn . Net een aardige medewerker gesproken voor herhaakreceot en die zei ik schrijf je van hetzelfde merk voor wat je altijd had ??? Dus er toch wel verschil , absoluut heeeel slecht dit ,

Gewenste Oplossing:

Niet liegen over de zaken

Beoordeling 3/10 star-2 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Apotheek Veen

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Apotheek Veen nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Hierkloptietsniet
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM