Klacht: Midnigt lace dvd

Liesbeth1803 op 09 januari 2021 over Amazon in de categorie Internetshops - Algemeen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Amazon
Status Open
Datum 9 januari 2021

Een klant heeft problemen met een DVD van Midnight Lace die niet afgespeeld kan worden vanwege een beveiliging. Hierdoor kan de klant de DVD niet bekijken en beschouwt hij het als weggegooid geld, aangezien het als kerstcadeau was aangeschaft.

Mijn Klacht:

Dvd kunnen we niet afspelen hij is beveiligd dus kunnen we niet kijken dus weg geld was een kerstkado

Gewenste Oplossing:

Zou graag willen dat we die wel kunnen kijken of ze hadden het even kunnen laten weten. Een andere dvd die we besteld hadden ook bij amazon die dodt het wel

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Amazon

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Amazon nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Liesbeth1803
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij online aankopen heeft u altijd 14 dagen bedenktijd (herroepingsrecht). De webshop moet de aankoopprijs binnen 14 dagen na retour terugbetalen.

Bron: Europese Richtlijn Consumentenrechten