Klacht: Lastig gevallen / aanranding Amazon bezorger

Mschoonheim op 03 mei 2025 over Amazon in de categorie Internetshops - Algemeen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten

Mijn Klacht:

Er werd een pakketje bezorgd bij mij op de gallerij voor iemand op de 2e verdieping die niet thuis was.

Het pakketje werd een paar deuren verderop afgegeven. Vervolgens liep de bezorger door naar het einde van de gallerij waar ik even buiten in het zonnetje zat. Hij begon vragen te stellen (wil je een ijsje, wil je iets drinken) en ik heb vriendelijk aangegeven dat ik geen interesse had en letterlijk meerdere keren nee gezegd. Desondanks bleef de bezorger aandringen, ondanks dat ik duidelijk aan had gegeven hier niet van gediend te zijn.

Ik heb hem verzocht om weg te gaan omdat hij klaar was met de bezorging en hij verder niets meer te zoeken had (je kunt vanaf het einde van de gallerij niet terug naar het trappenhuis). Hij ging vervolgens weg en liep naar het parkeerterrein beneden. Hij begon opnieuw vragen te stellen en naar me te roepen (mevrouw, mevrouw!). Ik heb dit genegeerd. Hij stond met een flesje drinken in zijn hand, liep vervolgens naar de portiekdeur (beneden), belde weer aan bij dezelfde buren waar hij het pakket had afgeleverd.

Hij kwam weer naar boven, liep opnieuw de gallerij af en ging weer verder met zijn versierpogingen ( ik heb zelden zo’n mooie vrouw gezien, wat ben je bruin, hoe oud ben je, wil je niet een drankje met me drinken enz.). Ik zei dat ‘ie op moest rotten en me met rust moest laten. Hij vroeg hoe oud ik was en of ik soms problemen had met een jongere man (ik schat hem ongeveer 30). Hij had daar namelijk geen problemen mee zei hij.

Nogmaals verzocht om weg te gaan. Uiteindelijk vertrok hij naar beneden, maar omdat ik dit een bijzonder vervelende ervaring vond, ben ik ook naar beneden gelopen om te zien of ik kon achterhalen voor welk bedrijf hij werkt. Dat bleek dus Amazon te zijn.

Toen hij merkte dat ik wilde weten voor welke bedrijf hij werkt, werd hij kennelijk bang voor zijn baan. Hij zei meerdere keren sorry en dat hij me niet lastig had willen vallen.

Ik heb deze bezorger en zijn gedrag als bijzonder vervelend ervaren en zou graag willen dat het bedrijf of de desbetreffende bezorger aan wordt gesproken op zijn gedrag.

Gewenste Oplossing:

Ik wil excuses voor dit gedrag van het bedrijf waarvoor deze bezorger werkt en ik wil dat deze bezorger aan wordt gesproken op zijn gedrag.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 weken geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Amazon

Reactie van de melder van de klacht Mschoonheim

2 weken geleden - Bezorger is ronduit uit op aanranding en intimidatie

Reactie van de melder van de klacht Mschoonheim

2 weken geleden - Absurd gedrag bezorger , sexuelle intimidatie

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 weken geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Amazon nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Mschoonheim