Mijn Klacht:
Tijdens de gezondheidbeurs van 7-10 februari 2019, hebben mijn zus en ik, ieder, een kristalpad met extra pads gekocht, voor 35 euro. De demonstratie gaf een heel zacht plekje op onze benen, het verkoopverhaal was geweldig. Met daarbij het verhaal dat de haren zeker 10-15 dagen weg zouden blijven en zachter terug zouden komen.
Thuis aan de slag. Het is nogal een gedoe om het zelf te doen, maar het lukt, en inderdaad je schuurt je huid zacht. Alleen de volgende dag heb je alweer stoppels. Niets zacht huidje voor zoveel dagen, niets zachte haren.
Bij de Action kun je precies hetzelfde product kopen voor 99cent, dit werkt precies hetzelfde, werkt ook niet.
Hierop heb ik contact gezocht met het bedrijf. Er is geen telefoonnummer vermeldt op de website, dus bericht 1. Dat we niet tevreden zijn en ieder onze aankoop willen retourneren en ons geld terugwillen. Complete radiostilte.
Bericht 2. Idem.
Vandaag bericht 3 en deze klacht. Misschien werkt het zo.
Gewenste Oplossing:
Mijn zus en ik retourneren onze aankoop en ontvangen ieder onze 35euro terug.


