Mijn Klacht:
Ik heb sinds enkele maanden alles-in-1 bij Tele2 besteld maar de vaste telefoon werkt niet. Ik heb met de klantenservice gebeld en daar bleek dat ik geen vaste telefoon in mijn pakket heb zitten. Na e.e.a. te hebben uitgezocht blijkt uit mijn informatie dat ik WEL het pakket inclusief bellen heb besteld.
Dit betekent dat ik vanaf het begin van mijn abonnement dus NIET telefonisch bereikbaar ben thuis en (nog erger) mijn kinderen mij niet kunnen bereiken met de huis telefoon.
Ik vind dit heel vreemd. Ik heb 19 sept. jl. het telefoonabonnement er wel (weer) bij besteld en zou pas vanaf 13 oktober a.s. gebruik kunnen maken van de vaste telefoon. Ik vind dit een rare zaak en zou graag z.s.m. mijn huistelefoon kunnen bellen. Het liefst nog met een tegemoetkoming van deze tekortkoming van Tele2.
Gewenste Oplossing:
Wanneer ik kan bellen met mijn huistelefoon en er een tegemoetkoming komt.
Ik heb zowel een printje van breedbandwinkel als een brief van Tele2 waarop vermeld staat dat ik ook bellen in mijn pakket heb.

