Klacht: Verkeerde bezorging of verkeerde krant

Mevrouw Pruim op 09 juni 2021 over Algemeen Dagblad in de categorie Kranten - Landelijk

Algemeen Dagblad klantenservice

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 3.0/10 ★★☆☆☆
Status Open
Datum 9 juni 2021

Een abonnee van het Algemeen Dagblad ervaart regelmatig problemen met de bezorging van de krant. Hoewel de bezorging op zaterdag meestal goed verloopt, ontvangt zij op vrijdag vaak geen krant en op maandag soms een andere krant of helemaal niets. Na herhaaldelijke problemen heeft zij besloten een klacht in te dienen in de hoop op verbetering.

Mijn Klacht:

Ik heb een weekend abonnement op het algemeen dagblad. De bezorging gaat vaak verkeerd. Meestal laat ik het maar, maar het wordt steeds erger.
Normaal gesproken krijg ik op vrijdag, zaterdag en maandag de krant.Op zaterdag gaat het vaak goed… op vrijdag krijg ik de krant meer niet dan wel… op maandag krijg ik soms een de Telegraaf of ook geen krant.
Afgelopen weken kreeg ik er genoeg van, dus ik stuur u nu toch maar een klacht, misschien kunt u er iets aan doen.
Met dank voor uw aandacht en een vriendelijke groet, Mevr.Imke Pruim.

Gewenste Oplossing:

Als de bezorging goed gaat, ben ik tevreden.

Beoordeling 3/10 star-2 (10)
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM