Klacht: Te late bezorging/geen bezorging

[email protected] op 08 december 2021 over Algemeen Dagblad in de categorie Kranten - Landelijk

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Open
Datum 8 december 2021

Een abonnee van het Algemeen Dagblad ervaart al enkele weken problemen met de bezorging van de krant, die vaak te laat of helemaal niet arriveert. De klager merkt op dat deze situatie jaarlijks terugkeert en vraagt om actie, aangezien het steeds dezelfde bezorger betreft.

Mijn Klacht:

Al een paar weken wordt mijn krant te laat of niet bezorgd. Elk jaar wanneer het slechter word gebeurt dit. Wat gaan jullie hier aan doen. Het betreft telkens dezelfde bezorger.

Gewenste Oplossing:

Andere bezorger die niet in zijn bed blijft liggen, maar de krant keurig op tijd bezorgt. Tevens reductie op de factuur.

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Algemeen Dagblad

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Algemeen Dagblad nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door [email protected]
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM