Klacht: Te laat wordt krant bezorgd

R schepen op 24 juni 2021 over Algemeen Dagblad in de categorie Kranten - Landelijk

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Status Open
Datum 24 juni 2021

Een klant van het Algemeen Dagblad ervaart problemen met de bezorging van de ochtendkrant, die vaak te laat arriveert. De krant wordt doorgaans tussen 7.15 en 7.30 uur bezorgd, en op zaterdag zelfs pas na 8 uur, wat hinderlijk is voor de klant en haar man, die de krant graag mee wil nemen naar zijn werk.

Mijn Klacht:

Wij hebben ochtend krant en mijn man wil graag de krant meenemen naar zijn werk. Helaas wordt de krant veel te laat bezorgd. Meestal tussen 7.15-7.30 uur en zaterdag na 8 uur.

Heel vervelend dit

Gewenste Oplossing:

Graag de krant op tijd bezorgen! We hebben niet voor niets een ochtend krant

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Algemeen Dagblad

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Algemeen Dagblad nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door R schepen
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM