Klacht: slechte bezorging

maria dickhoff op 21 april 2021 over Algemeen Dagblad in de categorie Kranten - Landelijk

Algemeen Dagblad klantenservice

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 3.0/10 ★★☆☆☆
Status Open
Datum 21 april 2021

Een langdurige abonnee van het Algemeen Dagblad uit 1966 heeft herhaaldelijk problemen ervaren met de bezorging van de krant, waarbij hij vaak geen krant ontvangt. Daarnaast merkt hij op dat de bezorger de krant vaak half in de brievenbus plaatst, wat het risico op diefstal vergroot. De abonnee vraagt om aandacht voor deze kwestie, aangezien hij zijn krant erg mist.

Mijn Klacht:

zins 1966 ben ik lid van het ad vroeger het vrije volk nooit geen klacht in gediend. De laatste paar jaren krijg ik vaak geen krant ,vandaag niet en vorige week ook niet. De bezorger doet de krant ook vaak half in de brievenbus heel makkelijk om te stelen.
Hopelijk schenkt U hier aandacht aan ik ben niet voor niks 55jaar lid en mis mijn krant heel erg.
P.S op nummer 5 tegen over mij word hij wel bezorgt.

Gewenste Oplossing:

Als hij elke dag in mijn brieven bus ligt.

Beoordeling 3/10 star-2 (10)
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM