Klacht: Natte krant, niet door brievenbus geduwd.

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Status Open
Datum 7 juli 2021

Op 17 mei 2021 diende een klant een klacht in bij het Algemeen Dagblad over de bezorging van de krant, die niet door de brievenbus werd geduwd, wat resulteerde in een natte krant. Het bedrijf bevestigde de klacht en gaf aan dat het probleem zou worden besproken met het distributiecentrum en dat de bezorger op de hoogte zou worden gesteld om de krant correct te bezorgen.

Mijn Klacht:

Op 17-05-2021 heb ik u een klacht gestuurd over de bezorging van de krant, niet door de brievenbus geduwd, dus regelmatig natte krant.

Uw antwoord (17-05-2021) op mijn klacht was:

————————————————————————————————
Geachte heer/mevrouw Stoffer,

Hartelijk dank voor uw bericht. Wat vervelend dat u regelmatig een natte krant bezorgd krijgt.

Echter, heb ik dit gecommuniceerd naar het distributiecentrum zij zullen dit met de bezorger opnemen. Ook heb ik op de looplijst van de bezorger genoteerd om de krant helemaal door de brievenbus te bezorgen.
Ga ervanuit dat het probleem wordt opgelost. Mijn excuses hiervoor.

Heeft u nog vragen? Dan kunt u contact opnemen met onze Klantenservice, bereikbaar op werkdagen van 08.30 uur – 17.00 uur. Bel 088 – 050 5050 of klik hier. Wij staan u graag te woord.
 
Wij wensen u een fijne dag.
 
Met vriendelijke groet,
L. Rotgans
Klantenservice AD

————————————————————————————————
Bovenstaand probleem is echter nog steeds niet opgelost, de krant wordt niet door de brievenbus geduwd en is dus regelmatig nat.
Graag verwacht ik van u een oplossing.

Vriendelijke groet,

G.J. Stoffer

Gewenste Oplossing:

Krant moet volledig door brievenbus geduwd worden, zodat deze droog blijft.

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM