Klacht: Late bezorging

Roblo op 17 juli 2021 over Algemeen Dagblad in de categorie Kranten - Landelijk

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Open
Datum 17 juli 2021

Een abonnee van het Algemeen Dagblad ervaart problemen met de bezorging van de krant. Sinds de wisseling van bezorger ontvangt hij de krant doordeweeks pas om 7:15 uur en op zaterdag zelfs om 8:45 uur, wat hem hindert bij het ontbijt. Daarnaast ondervindt hij moeilijkheden bij het indienen van een klacht online, omdat hij zijn accountgegevens niet meer weet na 40 jaar abonnement.

Mijn Klacht:

Sinds er een nieuwe bezorger is, ligt door de week mijn krant pas om 7:15 in de bus. Geen krant bij mijn ontbijt….
Vandaag (zaterdag) pas om 8:45 een krant in de bus.
On line klagen kan alleen met een account en abonneenummer. Dat weet ik niet meer na 40 jaar….

Gewenste Oplossing:

Tijdige bezorging!

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Algemeen Dagblad

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Algemeen Dagblad nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Roblo
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM