Klacht: Bezorging AD

Henny Krosman op 26 juli 2021 over Algemeen Dagblad in de categorie Kranten - Landelijk

Algemeen Dagblad klantenservice

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Status Open
Datum 26 juli 2021

Een klant van het Algemeen Dagblad ervaart problemen met de bezorging van de krant op zijn vakantieadres in Hellendoorn. De krant wordt samen met andere kranten van het vakantiepark bezorgd, wat leidt tot complicaties, en de klant vraagt zich af of het mogelijk is om zijn naam op de krant te vermelden en deze apart te houden van het pakket.

Mijn Klacht:

Het AD wordt bezorgd op mijn vakantieadres Sanatoriumlaan 6 in Hellendoorn.
Probleem is dat deze krant tussen het pakket kranten van het vakantiepark Hellendoorn zit, Dit vakantiepark doet daar nogal moeilijk over.
Is het teveel gevraagd mijn naam op de krant te vermelden en deze afzonderlijk te houden van het pakket AD kranten van het vakantiepark?

Gewenste Oplossing:

Als mijn naam op de krant wordt vermeld

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM