Klacht: Bezorging

HansAD op 18 mei 2021 over Algemeen Dagblad in de categorie Kranten - Landelijk

Algemeen Dagblad klantenservice

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Status Open
Datum 18 mei 2021

Een abonnee van het Algemeen Dagblad ervaart sinds de wisseling van bezorger frequente problemen met de krantbezorging, waaronder late of niet-geleverde kranten. Ondanks het indienen van klachten via de website en het ontvangen van excuses, blijft de bezorging inadequate en is de klantenservice telefonisch moeilijk bereikbaar.

Mijn Klacht:

Sinds enkele weken wordt het AD bij ons door een nieuwe bezorger bezorgd. Sinds die tijd is de krant vaak te laat of wordt helemaal niet bezorgd. Hiervan maken wij iedere keer een bezorgklacht aan op de website van het AD. Van deze melding krijgen wij per email iedere keer een ontvangstbevestiging(met excuus). Alleen de bezorging blijft slecht!
De telefonische klantenservice is onbereikbaar.

Gewenste Oplossing:

De krant iedere dag bezorgd wordt voor het afgesproken tijdstip.
Of
Mijn abonnement ontbonden wordt

Beoordeling 1/10 star-1 (10)
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM