Klacht: altijd te late bezorging

Bep Nauwels op 15 april 2021 over Algemeen Dagblad in de categorie Kranten - Landelijk

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 3.0/10 ★★☆☆☆
Status Open
Datum 15 april 2021

Een lezer van het Algemeen Dagblad meldt dat hij sinds zijn verhuizing naar Bodegraven regelmatig zijn krant te laat ontvangt, met name op zaterdag, wanneer deze pas na half 10 arriveert. Hij geeft aan dat meerdere bewoners van zijn appartementengebouw soortgelijke klachten hebben ingediend, maar dat er geen verbetering is opgetreden.

Mijn Klacht:

Beste redactie, sinds mijn verhuizing naar Bodegraven ontvang ik mijn krant structureel5 van de 6 dagen te laat. Op zaterdag wordt deze zelfs niet voor half 10 bezorgd.

Heb begrepen dat meerdere bewoners van ons appartementengebouw al klachten hebben ingediend, maar er verandert helemaal niets.

Gewenste Oplossing:

Als de krant gewoon om 8 uur in mijn brievenbus ligt en ik niet voor niets naar beneden hoef te gaan.

Beoordeling 3/10 star-2 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Algemeen Dagblad

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Algemeen Dagblad nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Bep Nauwels
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM