Klacht: Algemeen Dagblad

Bovingdon op 10 juli 2021 over Algemeen Dagblad in de categorie Kranten - Landelijk

Algemeen Dagblad klantenservice

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Status Open
Datum 10 juli 2021

Een abonnee van het Algemeen Dagblad ontvangt regelmatig geen krant op zaterdag en heeft hierover contact opgenomen met de klantenservice. Ondanks de belofte om teruggebeld te worden, heeft de abonnee al drie weken niets gehoord en constateert geen verbetering in de bezorging. De abonnee overweegt nu om het abonnement op te zeggen.

Mijn Klacht:

heel regelmatig ontvang ik geen krant op Zaterdag ik heb over gebeld klacht door geven zij zou mij over terug bellen ik wacht nu al 3 weken op maar niets en het bezorgen is niet beter geworden tijd denk ik om te stoppen met deze krant

Gewenste Oplossing:

wanneer ik voor 6 maanden en gratis krant krijg

Beoordeling 1/10 star-1 (10)
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM