Klacht: AD snapt er helemaal niks van.

sjoerd8 op 08 mei 2021 over Algemeen Dagblad in de categorie Kranten - Landelijk

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 2.0/10 ★☆☆☆☆
Status Open
Datum 8 mei 2021

Een lezer uit kritiek op een artikel van het Algemeen Dagblad over een vrouw die bedreigd zou zijn met een wapen, omdat het om een nepwapen zou gaan. De klager vindt het onterecht dat de waarheid wordt verdraaid om het verhaal interessanter te maken en wijst op de afbeelding van het nepwapen in een doos met piepschuim.

Mijn Klacht:

zojuist een artikel gelezen op het ad over een vrouw die bedreigd is met een wapen. Terwijl het gaat om een nep wapenl. Zo slecht van hen om de waarheid te verdraaien naar een gevaarlijk vuurwapen puur vanwege het feit dat het anders niet interessant genoeg is. op de afbeelding die is geplaatst bij het artikel is het vuurwapen te zien in een doos met piepschuim en een airsoft bril wat een stel kinderachtige redacteurs. Gelukkig zijn ze wel beter in Nederlands dan mij.

Link van artikel: https://www.ad.nl/utrecht/na-telefoontje-bezorgde-schoonvader-doet-politie-schrikbarende-vondst-23-jarige-man-aangehouden~a1c1889d/

Gewenste Oplossing:

Dit artikel aanpassen zodat het klopt met de waarheid.

Beoordeling 2/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Algemeen Dagblad

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Algemeen Dagblad nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door sjoerd8
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM