Niet ontvangen
Klacht van J.bosland op 17 augustus 2015 over Algemeen Dagblad in de categorie Kranten - Landelijk
Niet ontvangen Lees meer
Bij Algemeen Dagblad zijn 40 klachten ingediend op Klacht.nl. De gemiddelde beoordeling is 3.2/10. Dien een klacht in over Algemeen Dagblad. Bekijk ook het volledige bedrijvenoverzicht op Klacht.nl.
Het Algemeen Dagblad, ook wel bekend als het AD, is een krant die dagelijks door meer dan een half miljoen mensen wordt gelezen. Is uw krant niet bezorgd?... Lees meer >
Algemeen Dagblad is een bedrijf actief in de categorie Kranten - Landelijk. Op Klacht.nl zijn in totaal 6739 klachten gemeld over Algemeen Dagblad. Hiervan zijn er 702 opgelost (10%). Consumenten kunnen via Klacht.nl hun ervaring met Algemeen Dagblad delen.
De meest voorkomende klachten over Algemeen Dagblad gaan over: krant, bezorging, ontvangen, bezorgd, abonnement. Op basis van de 6739 ingediende klachten zien we een patroon in de soort problemen die consumenten ervaren. Het oplossingspercentage van Algemeen Dagblad is 10%, wat lager is dan gemiddeld.
Stappenplan bij een klacht over Algemeen Dagblad:
1. Neem eerst contact op met Algemeen Dagblad — gebruik de klantenservice of het contactformulier op hun website. Bewaar altijd een referentienummer.
2. Documenteer alles — bewaar e-mails, screenshots, facturen en andere relevante documenten.
3. Stel een duidelijke deadline — geef het bedrijf een redelijke termijn (bijv. 14 dagen) om te reageren.
4. Dien een klacht in op Klacht.nl — beschrijf duidelijk wat er is gebeurd, wat u al heeft geprobeerd, en wat u verwacht als oplossing.
5. Escaleer indien nodig — als het bedrijf niet reageert, overweeg dan de Geschillencommissie, het Juridisch Loket (gratis advies), of de kantonrechter.
Tip: een gedetailleerde, feitelijke klacht met bewijs wordt sneller en beter opgelost dan een emotionele tekst.
Als uw pakket niet aankomt, is de verkoper verantwoordelijk — niet de bezorgdienst. Volgens de Wet Koop op Afstand moet de verkoper zorgen dat het product bij u wordt afgeleverd. Komt het niet aan? Dan heeft u recht op een nieuw product of uw geld terug.
Twitter/X: @ADkrant
U kunt een klacht over Algemeen Dagblad indienen via Klacht.nl. Ga naar de klachtenpagina, beschrijf uw probleem en uw klacht wordt direct zichtbaar voor Algemeen Dagblad.
Op Klacht.nl zijn in totaal 6.747 klachten over Algemeen Dagblad ingediend, waarvan 40 in het afgelopen jaar. De meest voorkomende klachten gaan over Kranten - Landelijk, klachtmelden.
Van de klachten over Algemeen Dagblad wordt 11% opgelost. Er is ruimte voor verbetering. In totaal zijn 739 van de 6.747 klachten opgelost.
De meest voorkomende klachten over Algemeen Dagblad gaan over Klantenservice problemen met Algemeen Dagblad. Bekijk alle Algemeen Dagblad klachten per onderwerp op de bedrijfspagina.
Het telefoonnummer van de klantenservice van Algemeen Dagblad is 088-050 50 50. U kunt ook een klacht over Algemeen Dagblad indienen via Klacht.nl, waar Algemeen Dagblad actief klachten behandelt.
Algemeen Dagblad heeft op Klacht.nl een gemiddelde beoordeling van 3,2 op 10, gebaseerd op 11 beoordelingen.
Algemeen Dagblad reageert gemiddeld binnen 1 uur op klachten die via Klacht.nl worden ingediend.
Als consument heeft u recht op een deugdelijk product of dienst. Reageert Algemeen Dagblad niet op uw klacht? Stuur een schriftelijke ingebrekestelling met een termijn van 14 dagen. U kunt ook een klacht indienen via Klacht.nl — openbare klachten krijgen vaak sneller een reactie.
Klacht van J.bosland op 17 augustus 2015 over Algemeen Dagblad in de categorie Kranten - Landelijk
Niet ontvangen Lees meer
Klacht van [email protected] op 15 augustus 2015 over Algemeen Dagblad in de categorie Kranten - Landelijk
vandaag alweer op zaterdag de krant niet ontvangen!!!!! we gaan hem dan ook na 35 jaar opzeggen Lees meer
Klacht van kosterjohn op 15 augustus 2015 over Algemeen Dagblad in de categorie Kranten - Landelijk
de krant is vanmorgen niet bezorgd Lees meer
Klacht van ronfok1946 op 15 augustus 2015 over Algemeen Dagblad in de categorie Kranten - Landelijk
vorige keer geen krant op zaterdag vanwege staking nu geen krant ontvangen vanwege domme bezorger ???? Ben het beu gaat AD opzeggen helaas. Lees meer
Klacht van 1408krant op 14 augustus 2015 over Algemeen Dagblad in de categorie Kranten - Landelijk
Voor de zoveelste keer dit jaar geen krant gehad. Lees meer
Klacht van bronwyn op 14 augustus 2015 over Algemeen Dagblad in de categorie Kranten - Landelijk
vanmorgen geen krant gekregen Lees meer
Klacht van Vakgarage op 13 augustus 2015 over Algemeen Dagblad in de categorie Kranten - Landelijk
Af en toe wordt het AD niet bezorgd. Ook gisteren en vandaag geen krant ontvangen. Lees meer
Klacht van Bruijn9 op 13 augustus 2015 over Algemeen Dagblad in de categorie Kranten - Landelijk
Bezorgster weiger de krant in deur brievenbus te doen na vele malen gevraagd te hebben als ik een briefje op de buiten brieven bus plakt dan doet ze het anders niet Als dit zo door blijf gaan dan zeg ik mijn... Lees meer
Klacht van K. Baars-Schipper op 13 augustus 2015 over Algemeen Dagblad in de categorie Kranten - Landelijk
Het AD wordt goed en op tijd bezorgd, alleen wordt de krant niet helemaal door de brievenbus geduwd. Gevolg: de krant steekt gedeeltelijk buiten de brievenbus waardoor men vanaf de straat kan zien of men thuis is of niet en... Lees meer
Klacht van daantje45 op 11 augustus 2015 over Algemeen Dagblad in de categorie Kranten - Landelijk
wij zijn een aantal jaren abonnee van het ad op 30 -6 is er 84,95 van mijn rekening afgeboekt op 27 juli is mijn man overleden en op 28 juli hebben wij het abonnement opgezegd ze hebben beloofd het restant terug te boeken... Lees meer