Bij Algemeen Dagblad zijn in totaal 6.730 klachten ingediend op Klacht.nl, waarvan 702 opgelost (10%). In de afgelopen 12 maanden kwamen er 53 klachten bij. De gemiddelde beoordeling is 3.2/10 (afgelopen 12 maanden, 15 stemmen), over alle jaren 2.9/10 (1.439 stemmen). Dien een klacht in over Algemeen Dagblad. Bekijk ook het volledige bedrijvenoverzicht op Klacht.nl.
Het Algemeen Dagblad, ook wel bekend als het AD, is een krant die dagelijks door meer dan een half miljoen mensen wordt gelezen. Is uw krant niet bezorgd?... Lees meer >
Het Algemeen Dagblad, ook wel bekend als het AD, is een krant die dagelijks door meer dan een half miljoen mensen wordt gelezen. Is uw krant niet bezorgd? Heeft u bij het afsluiten van uw abonnement het afgesproken welkomscadeau zoals een tablet niet ontvangen? Werkt de app niet zodat u niet online uw krant kunt lezen? Wat uw klacht ook is, meld uw klacht op Klacht.nl zodat het Algemeen Dagblad kan reageren op uw klacht en eventueel een oplossing kan bieden.
Hoe kan ik een klacht over Algemeen Dagblad melden?
Heeft u een geschil of een slechte ervaring met Algemeen Dagblad? Gebruik ons handige klachtenformulier om de kans op een oplossing te vergroten.
Het delen van uw ervaring draagt daarnaast bij aan verbeteringen bij Algemeen Dagblad, én is essentieel om medeconsumenten te informeren.
Dus wat uw klacht ook is, plaats uw review op Klacht.nl zodat de klantenservice van Algemeen Dagblad contact op kan nemen en eventueel een oplossing kan bieden.
Algemeen Dagblad is een bedrijf actief in de categorie Kranten - Landelijk. Op Klacht.nl zijn in totaal 6.730 klachten gemeld over Algemeen Dagblad. Hiervan zijn er 702 opgelost (10%). Consumenten kunnen via Klacht.nl hun ervaring met Algemeen Dagblad delen.
Veelvoorkomende klachten
De meest voorkomende klachten over Algemeen Dagblad gaan over: krant, bezorging, ontvangen, bezorgd, abonnement. Op basis van de 6.730 ingediende klachten zien we een patroon in de soort problemen die consumenten ervaren. Het oplossingspercentage van Algemeen Dagblad is 10%, wat lager is dan gemiddeld.
Zo los je jouw probleem met Algemeen Dagblad op
Stappenplan bij een klacht over Algemeen Dagblad:
1. Neem eerst contact op met Algemeen Dagblad — gebruik de klantenservice of het contactformulier op hun website. Bewaar altijd een referentienummer.
2. Documenteer alles — bewaar e-mails, screenshots, facturen en andere relevante documenten.
3. Stel een duidelijke deadline — geef het bedrijf een redelijke termijn (bijv. 14 dagen) om te reageren.
4. Dien een klacht in op Klacht.nl — beschrijf duidelijk wat er is gebeurd, wat u al heeft geprobeerd, en wat u verwacht als oplossing.
5. Escaleer indien nodig — als het bedrijf niet reageert, overweeg dan de Geschillencommissie, het Juridisch Loket (gratis advies), of de kantonrechter.
Tip: een gedetailleerde, feitelijke klacht met bewijs wordt sneller en beter opgelost dan een emotionele tekst.
Jouw consumentenrechten
Als uw pakket niet aankomt, is de verkoper verantwoordelijk — niet de bezorgdienst. Volgens de Wet Koop op Afstand moet de verkoper zorgen dat het product bij u wordt afgeleverd. Komt het niet aan? Dan heeft u recht op een nieuw product of uw geld terug.
U kunt een klacht over Algemeen Dagblad indienen via Klacht.nl. Ga naar de klachtenpagina, beschrijf uw probleem en uw klacht wordt direct zichtbaar voor Algemeen Dagblad.
Hoeveel klachten zijn er over Algemeen Dagblad?
Op Klacht.nl zijn in totaal 6.730 klachten over Algemeen Dagblad ingediend, waarvan 53 in de afgelopen 12 maanden. De meest voorkomende klachten gaan over Kranten - Landelijk, klachtmelden.
Lost Algemeen Dagblad klachten op?
Van de klachten over Algemeen Dagblad wordt 10% opgelost. Er is ruimte voor verbetering. In totaal zijn 702 van de 6.730 klachten opgelost.
Wat zijn de meeste klachten over Algemeen Dagblad?
De meest voorkomende klachten over Algemeen Dagblad gaan over Klantenservice problemen met Algemeen Dagblad. Bekijk alle Algemeen Dagblad klachten per onderwerp op de bedrijfspagina.
Wat is het telefoonnummer van de klantenservice van Algemeen Dagblad?
Het telefoonnummer van de klantenservice van Algemeen Dagblad is 088-050 50 50. U kunt ook een klacht over Algemeen Dagblad indienen via Klacht.nl.
Wat is de beoordeling van Algemeen Dagblad?
Algemeen Dagblad heeft op Klacht.nl over alle jaren een gemiddelde beoordeling van 2,9 op 10, gebaseerd op 1.439 beoordelingen.
Is Algemeen Dagblad betrouwbaar?
Op Klacht.nl heeft Algemeen Dagblad een gemiddelde beoordeling van 2,9 op 10 uit 1.439 beoordelingen en een oplospercentage van 10% over 6.730 klachten. Of Algemeen Dagblad betrouwbaar is, beoordeelt u zelf aan de hand van de ervaringen van andere klanten: alle klachten en reacties staan openbaar op de bedrijfspagina.
Wat zijn mijn rechten bij een klacht over Algemeen Dagblad?
Als consument heeft u recht op een deugdelijk product of dienst. Reageert Algemeen Dagblad niet op uw klacht? Stuur een schriftelijke ingebrekestelling met een termijn van 14 dagen. U kunt ook een klacht indienen via Klacht.nl — openbare klachten krijgen vaak sneller een reactie.
Ik heb een klacht ingediend over de bezorging van de krant. Eerst krijg ik bericht dat het opgenomen is, en vandaag een mail dat het niet zo is. Wat is hier nu aan de hand, graag wil ik bericht ontvangen... Lees meer
weer geen krant ontvangen, dit betekent dat ik deze zelf heb moeten kopen bij de supermarkt €2,85 de zaterdagkrant is nog duurder ben er zolangzamerhand klaar mee, wens mijn geld terug. De krantenbezorger zei een keer dat de kranten op... Lees meer
De bezorger is uitermate slordig in zijn bezorging. Het komt gemiddeld 1x per 2 maanden voor dat er niet wordt bezorgd. Nabezorging behoort niet meer tot de service. Het feit dat de factuurdatum een dag opschuift is geen voldoende compensatie... Lees meer
Mijn klacht is dat ik regelmatig geen of de verkeerde krant ontvang.Ik lees 6 dagen p/w het AD en op zaterdag heb ik Trouw erbij het gebeurd regelmatig dat ik geen of de verkeerde krant ontvang.Graag zou ik zien dat... Lees meer
16 jan.2021 Digitaal abonn. aangevraagd/e.e.a. door AD via bericht op de site bevestigd. Zou alleen nog een bericht krijgen om wachtwoord in te vullen. Niet gekregen/zou binnen 24 uur bevestigd worden via e-mail. nooit gezien/18 jan. gebeld/ moest nog maar... Lees meer
Betreft abonneenr 29684908
Met regelmaat de laatste tijd meld ik dat ik geen zaterdagkrant heb ontvangen, ben het nou wel een beetje beu, ik lees hem graag ,maar als ik hem toch niet ontvang overweeg ik de krant op korte termijn... Lees meer
Eerder heb ik gereclameerd dat er maandelijks bedragen ad € 4,00 en
€ 19,98 van mijn bankrekening werden geïncasseerd. Hierop heb ik een bedrag ad € 12,00 retour ontvangen.
Heden 16 januari heb ik echter de zaterdageditie niet ontvangen. Volgens uw automatische... Lees meer