Klacht: Klacht over de medewerker

Aldi Slachtoffer op 08 juni 2020 over Aldi in de categorie Supermarkten

Aldi klantenservice

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
✉ Aldi has resolved this complaint
✅ Klacht opgelost op 9 februari 2021
Reactie van het bedrijf:

Beste klant, ALDI is sinds september 2020 actief op Klacht.nl. De klacht die u hier hebt ingediend, is gedateerd of via een ander kanaal opgelost. Wij zullen deze klacht daarom afsluiten en als opgelost beschouwen. Mocht u nog vragen hebben...

Bedrijf Aldi
Categorie Supermarkten
Status Opgelost
Datum 8 juni 2020

Een klant heeft op 27 april een probleem ervaren bij Aldi in Helmond, waar een medewerker per ongeluk een te veel rijstdessert heeft gescand. Bij het melden van deze fout aan een andere medewerker, werd de klant niet vriendelijk geholpen en kreeg te horen dat de bon vooraf gecontroleerd had moeten worden. De klant voelde zich onterecht behandeld en vond de reactie van de medewerker onaardig.

Mijn Klacht:

Op 27 april ben ik bij Aldi (Nieuweweld 1 te Helmond) geweest. Een jonge medewerker heeft een te veel rijstdessert (32 cent) geslagen bij de kassa. Dat heb ik pas thuis gezien. Omdat ik niet in de buurt woon, kon ik alleen vandaag naar betreffende filiaal gaan.

In winkel heb ik een medewerker gezien (Marko Timmermans) en wilde ik het probleempje doorgeven. Hij was net klaar met een gesprek met een andere medewerker. Ondanks dat hij reageerde als Ik was in een gesprek.

Ik liet de bon zien en legde uit wat het probleem was. Hij zei dat ik toen in de winkel de bon moest controleren. Ik was te laat.

Ik zei tegen hem dat het niet over 32 cent ging maar ging over eerlijkheid. Ook nog was hij onnodig onaardig vanaf begin tegen mij.

Op dit moment heb ik twee bonnen van twee dagen als bewijs.

Ik vind dat Mark Timmermans niet klantvriendelijk was. Daarom wilde ik het doorgeven.

Gewenste Oplossing:

Ik hoef geen 32 cent te hebben. Als hij zijn excuus aanbiedt, ben ik tevreden.

Aldi

Heeft op 09 februari 2021 om 14:23 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste klant,

ALDI is sinds september 2020 actief op Klacht.nl. De klacht die u hier hebt ingediend, is gedateerd of via een ander kanaal opgelost. Wij zullen deze klacht daarom afsluiten en als opgelost beschouwen. Mocht u nog vragen hebben of verder geholpen willen worden met uw klacht, neem dan contact op via [email protected].

Met vriendelijke groet,

ALDI Klantenservice

💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer