Klacht: Wormen in filet american

Janskemelis op 15 december 2022 over Albert Heijn in de categorie Supermarkten

Albert Heijn klantenservice

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Categorie Supermarkten
Status Open
Datum 15 december 2022

Een klant heeft filet american gekocht bij de Albert Heijn op de Bilderdijkstraat, waarvan de houdbaarheidsdatum op 18 december stond. Na het eten ontdekte de klant een worm in het product, wat leidde tot shock en ziekte. De klant is van plan om terug te gaan naar de winkel en verwacht compensatie voor de situatie.

Mijn Klacht:

Ik heb bij de ah bilderdijkstraat 37 filet american gekocht die goed was tot 18 dec. Ik besloot deze op de dag zelf te gaan eten en nadat ik een broodje op had zag ik iets bewegen in de filet, die al op mijn boterham zat. het was een worm. in eerste instantie was is in shock en geloofde ik niet wat ik zag. ik weet dat het rauw vlees is maar dit hoort niet te gebeuren. ik ben hier letterlijk ziek van geworden. ik ga hiermee terug naar de ah waar ik het heb gekocht maar verwacht hier wel iets voor terug!

Gewenste Oplossing:

in ieder geval het geld van de filet en een eventuele compensatie!

💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer