Klacht: voucher voor 2e kaartje gratis

miquel2005 op 27 mei 2012 over Albert Heijn in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Supermarkten
Status Open
Datum 27 mei 2012

Roger Korach heeft een probleem ondervonden met een voucher voor een gratis tweede kaartje van Albert Heijn. Hij heeft de bonnen uit het boekje geknipt, omdat dit niet duidelijk was aangegeven als verboden, en bij de bioscoop werd hem meegedeeld dat de bonnen niet geaccepteerd konden worden. Korach merkt op dat hij niet de enige is met dit probleem.

Mijn Klacht:

Goede avond
Ik heb een voucher voor 2e kaartje gratis maar nu is er een probleem .De aan geboden bonnen in de voucher zijn gestippeld in het boekje zo is het net dat je de bonnen er uit moet knippen dit heb ik dan ook gedaan.
Maar nu ben ik er achter gekomen dat dit niet mag,maar het staat er ook nergens vermeld in de voucher dat het niet mag.
Vandaag stond ik bij de bioscoop de h5 en die zeiden me dit dat ze de bon niet konden aan nemen.
maar ik zou niet de 1e zijn geweest met dit probleem.
Vriendelijke groet Roger Korach

Gewenste Oplossing:

Een nieuwe voucher voor 2e kaartje gratis of 2 kaartjes van gaia zoo of pretpark de valkenier met aansluiting de steenkolenmijn.
Ikhoop op een korecte afhandeling.

Groetjes roger

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer