Klacht: Van de AH bezorgbundel afkomen

johan de hooge op 21 februari 2023 over Albert Heijn in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Supermarkten
Status Open
Datum 21 februari 2023

Een klant heeft moeite om van de bezorgbundel van Albert Heijn af te komen, ondanks dat er gedurende twee jaar geen gebruik van is gemaakt. De klant vraagt om hulp bij het beëindigen van de bundel en verzoekt om een reactie via e-mail.

Mijn Klacht:

Mijn vriendin is al 2 jaar bezig om van de bezorgbundel af te komen Er is geen een boodschap besteld op deze wijze Maar toch willen dat ze steeds dat we betalen Kunt u me zeggen hoe we dat moeten doen Graag bericht op [email protected]

Gewenste Oplossing:

Dat we geen emaels meer krijgen Want dat is al heel lang

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Albert Heijn

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Albert Heijn nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door johan de hooge
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer