Klacht: Restaurant nam niet deel aan de actie

Mevr Jetty op 16 augustus 2018 over Albert Heijn in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Supermarkten
Status Open
Datum 16 augustus 2018

Een klant heeft een negatieve ervaring gehad bij restaurant Foye in Callantsoog, waar zij na het boeken via de website ontdekten dat het restaurant niet deelnam aan een actie, ondanks dat zij al hun bestelling hadden geplaatst. Het restaurant heeft aangegeven dat zij niet de eerste klanten zijn die met dit probleem geconfronteerd worden.

Mijn Klacht:

We konden via de site boeken bij de Foye in callantsoog . Helaas daar plaatsgenomen en al drinken besteld kregen we te horen dat ze niet deelnemen aan de actie.Zoals ons daar medegedeeld werd waren we niet de eersten die dit overkomen is. De contactpersoon daar is Robert Blanc of Kirsten van Agtmaal.

Gewenste Oplossing:

Als we de helft van de kosten terug krijgen .We hebben nu 58 euro moeten betalen!

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Albert Heijn

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Albert Heijn nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer