Klacht: Karbonade van de beer

Tonyajansen op 19 januari 2019 over Albert Heijn in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Supermarkten
Status Open
Datum 19 januari 2019

Een klant heeft een klacht ingediend over de kwaliteit van karbonade van een beer die hij bij Albert Heijn heeft gekocht. Hij beschrijft een sterke, onaangename geur die aan het vlees kleeft en stelt dat dit te maken heeft met de manier waarop het vlees is geproduceerd. De klant vraagt het bedrijf om de leverancier hierop aan te spreken.

Mijn Klacht:

2 a 3 jaar geleden is me dit ook overkomen en heb ik een klacht gemeld. Wederom was het karbonade van de beer (mannelijk varken) De beer drink zijn eigen urine en dat komt terug in de karbonade…. met bakken komt deze geur vrij en is verschrikkelijk vies. Je hebt gelijk gegeten het is zo goor. Belachelijk dat jullie leverancier dit vlees gebruikt. Inmiddels ben ik 3 uur verder en die geur zit nog steeds in mijn neus. Ik verwacht niks terug maar verwacht wel dat jullie je leverancier hierop aanspreken. Laten ze dit zelf maar opeten.

Gewenste Oplossing:

Als de karbonade gewoon van de zeug komt zoals het hoort.

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Albert Heijn

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Albert Heijn nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer