Klacht: Ik werd behandeld als een klein kind de vrouw zei tegen mij svholieren moeten een mandje ik ben geen scholier

Yassminab op 02 april 2019 over Albert Heijn in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 2.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Supermarkten
Status Open
Datum 2 april 2019

Een klant van Albert Heijn ervaart een negatieve behandeling door een medewerkster, die haar verplichtte een mandje mee te nemen en haar als een scholier behandelde. Ondanks dat de klant aangaf geen scholier te zijn, voelde zij zich niet serieus genomen en als een klein kind behandeld.

Mijn Klacht:

Ik moest een mandje meenemen ik was dat verplicht zei de vrouw omdat de vrouw zei dat ik een acholier was maar ik heb al een kind en ben geen scholier dat heb ik duidelijk gezegd en werd toen echt als een klein kind behandeld

Gewenste Oplossing:

Als ik wprd behandeld zoals de andere mensen want niemand had een mandje alleen ik en de echte scholieren

Beoordeling 2/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Albert Heijn

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Albert Heijn nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer