Klacht: Geachte medewerkers , bedenkers , plaaggeesten

carla.bulte op 06 april 2013 over Albert Heijn in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Supermarkten
Status Open
Datum 6 april 2013

Een klant van Albert Heijn heeft een klacht ingediend over de verschillende sluitingen van vier soorten worstwaren die hij heeft gekocht. Hij wijst erop dat dit verwarrend kan zijn voor verstandelijk gehandicapten en ouderen, en vraagt zich af waarom er niet voor één uniforme sluiting is gekozen. De klant vindt het onbegrijpelijk dat het onderzoek naar de beste sluiting zo lang duurt.

Mijn Klacht:

Mijn klacht is het volgend heb 4soorten worstwaren voor op brood gekocht,tot dus ver alles goed. Maar nu blijkt dat ze 4 verschillende soorten sluitingen hebben??
Voor verstandelijk en gehandicapten en bejaarden is dit wel erg moeilijk. Waarom niet 1 soort sluiting .
Dacht eerst ze zijn het aan het onderzoeken welke sluiting het beste is. Maar als dat zo is duurt het onderzoek wel erg lang.

Gewenste Oplossing:

i soort sluiting

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Albert Heijn

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Albert Heijn nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer