Klacht: Betreft net perssinaasappels van 4 kg. voor de prijs van € 4,99

Sleepybeauty op 29 december 2022 over Albert Heijn in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Supermarkten
Status Open
Datum 29 december 2022

Harry Buiter heeft een klacht ingediend over de behandeling van een zak perssinaasappels bij Albert Heijn in Vinkhuizen, Groningen. Na het ontdekken van een kapotte sinaasappel vroeg hij om een omruiling of korting, maar een medewerker weigerde dit en gaf aan dat de zak weggegooid moest worden vanwege besmetting. Buiter vindt deze beslissing onterecht en verspilling.

Mijn Klacht:

Geachte lezer(es), we zagen een laatste zak liggen in de schappen, pakken het op en zagen jammergenoeg 1 kapotte sinaasappel, wij vonden dat de rest nog wel kon, dus onze oplossing om het wel te kopen, we wouden het graag kopen, sinaasappel omruilen of een korting, dus heb ik een medewerker het was een oudere man gevraagd of dat op deze manier kon, waarop werd gezegd “ Nee deze zak word weggegooid i.v.m. besmetting van andere sinaasappels, dit is volgens mij onzin omdat spullen weggooien geen optie is en verspilling is. Als jullie akkoord waren gegaan was dit geld ook nog in de kas gekomen. Dit is vanmiddag gebeurd bij Albert Heijn aan de Siersteenlaan in Vinkhuizen te Groningen. Wacht op antwoord met vriendelijke groeten van Harry Buiter

Gewenste Oplossing:

Een net van 4 kilo perssinaasappels voor de prijs van € 4,99, omdat we zeer teleurgesteld zijn wat hier is gebeurd omdat we hetzelfde hebben meegemaakt bij Aldi en Lidl, vonden ze een goed idee om verspilling te voorkomen.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Albert Heijn

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Albert Heijn nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Sleepybeauty
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer