Mijn Klacht:
Vrijdag 9 december. Ik was samen met mijn moeder inkopen doen bij de AH in Schiedam, hagastraat.
Ik pak iets onder uit de koeling en trek mijn arm terug en blijf achter een heel scherp puntje hangen waardoor mijn nieuwe leren jas nu beschadigd is 😞
Geen ramp zegt de manager, Sander van de AH en ze gaan dit netjes oplossen. Na paar keer zelf te moeten bellen moet ik mijn verzekeringsgegevens doorgeven en een bon en foto’s vd schade. Zo gezegd zo gedaan, alleen de bon heb ik niet want ik kreeg deze jas cadeau van mijn man op 1 augustus in cochem.
De bon hebben wij niet meer ……maar bewaar jij alle bonnen?
Supergarant verzekeringen leidschendam is dus de verzekeraar van AH en zowel de verzekeraar als AH zelf gaan zonder bon de jas niet vergoeden 😱.
Dus dit is netjes oplossen?
Ik vind het heel triest!
Maar ik ben niet voor 1 gat te vangen en ga volgende week met mijn man naar cochem (3 uur heen en weer) om een bon te vragen.
@kinderachtig @Albertheijn 🫣
En nu dan, 29 dec krijg ik weer een reactie. De bon hoef ik niet op te halen want AH gaat sowieso de schade niet vergoeden.
In de winkel gaf de manager toe dat er veel scherpe haakjes zitten en bood zijn excuses aan en ging dit netjes oplossen.
Ik ben er klaar voor om dit , of netjes op te lossen en anders laten we de rechter beslissen. Als ik zie hoe u als AH ervoor staat met zoveel klachten moet u zich toch diep schamen.
Waar een groot bedrijf heel klein in is.
AH u bent aansprakelijk voor de door mij geleden schade en ik verwacht binnen afzienbare tijd een billijke oplossing zoals mij beloofd is door Sander van de AH in Schiedam, hagastraat
Gewenste Oplossing:
Dat mijn jas vergoed word.
Gebeurt dit niet zal ik de jas en alle overige kosten die ik verder ga maken op AH verhalen


