Klacht: Beltegoed verdwijnt

CNHunger op 26 augustus 2019 over Albert Heijn in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Supermarkten
Status Open
Datum 26 augustus 2019

Een klant van Albert Heijn meldt dat het beltegoed van de AH Prepaid van hun autistische zoon zonder verklaring is verdwenen, ondanks dat het toestel niet te lang niet gebruikt is. Na een nieuwe opwaardering van € 10, verdwijnt het beltegoed opnieuw. Bij contact met de klantenservice ervaart de klant een onvriendelijke behandeling, omdat niet alle gevraagde gegevens beschikbaar waren.

Mijn Klacht:

Onze (autistische) zoon heeft een AH Prepaid die wij als dat nodig is opwaarderen. Voor de vakantie had hij nog ruim € 10. Nu zetten we het toestel weer aan, beltegoed weg (en niet de maximale termijn overschreden). Dus heb ik net voor € 10,- opgewaardeerd. Verdwijnt er terwijl ik het toestel naast me heb liggen, beste goed. Bel ik met de klantenservice van AH Mobiel, wordt ik toch omdat ik niet alle gegevens (Simkaartnummer, PUK-code) bij de hand heb hondsbrutaal te woord gestaan ….. Echt niet te geloven.

Gewenste Oplossing:

Saldo van het beltegoed retour ontvang. Excuses van de medewerker.

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Albert Heijn

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Albert Heijn nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer