Klacht: ah steelt bonus op de kipfilet bij 2 plus aktie

ahnepkortingen op 22 november 2025 over Albert Heijn in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
ā³ Wacht op reactie
Categorie Supermarkten
Status Open
Datum 22 november 2025

Een klant van Albert Heijn heeft een klacht ingediend over het niet ontvangen van de 2 plus korting op kipfilet, terwijl deze in de aanbieding was. De medewerker op de locatie Neude leek niet bekend met de korting, wat leidde tot frustratie bij de klant. Als gevolg hiervan overweegt de klant om voortaan naar een andere supermarkt te gaan.

Mijn Klacht:

Kocht kip madras groente pakket en kipfilet. dat is dus 2 plus combi korting. kipfilet was in de aanbieding voor 3,99. Ik kreeg de 2 plus korting niet. Medewerker ah neude deed alsof ie nooit van deze korting gehoord had en ik een gaatje in mijn hoofd had.
ik ga voortaan gewoon weer naar de dirk.

Gewenste Oplossing:

Nekorting nummer zoveel bij de ah

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 maanden geleden - Er is een nieuwe brief gegenereerd voor de klacht over Albert Heijn
Download hier uw brief

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 maanden geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Albert Heijn

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 maanden geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Albert Heijn nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door ahnepkortingen
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer