Mijn Klacht:
De airco en waaiers zijn stuk in Hoorn en het is bijna niet uit te houden. Ik hoor van meerdere mensen dat ze er last van hebben en sommigen worden lichtelijk onwel. Graag wat aan doen svp,
Gewenste Oplossing:
Als dit opgelost wordt,
MZuiker op 22 juli 2018 over Basic Fit in de categorie Sportclub/-school
Beste Manja, Heel fijn dat we elkaar telefonisch hebben gesproken. Zoals aangegeven heb ik dit meteen doorgezet naar de juiste afdeling die hier eindverantwoordelijk voor is. Ondertussen is er al contact met de club om te kijken hoe het probleem...
In de sportclub van Basic Fit in Hoorn zijn de airco en waaiers defect, wat leidt tot oncomfortabele omstandigheden voor de bezoekers. Meerdere leden ervaren hinder van de hitte, en sommigen voelen zich zelfs lichtelijk onwel. Er wordt verzocht om snel actie te ondernemen om het probleem op te lossen.
De airco en waaiers zijn stuk in Hoorn en het is bijna niet uit te houden. Ik hoor van meerdere mensen dat ze er last van hebben en sommigen worden lichtelijk onwel. Graag wat aan doen svp,
Als dit opgelost wordt,
Bericht van Robin van Klacht.nl
7 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Basic Fit over deze klacht.
Bericht van Robin van Klacht.nl
7 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Basic Fit in behandeling genomen
Bericht van Robin van Klacht.nl
7 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Basic Fit een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht
Bericht van Basic Fit
7 jaren geleden - Beste Manja, Bedankt voor je bericht. Super vervelend allemaal, ik kan heel goed begrijpen dat het totaal niet lekker sporten is in de hitte waarbij het luchtbehandelingssysteem niet naar behoren werkt. Ik heb je zojuist geprobeerd te bellen, jammer genoeg kreeg ik geen gehoor. Graag hoor ik van je wanneer je het beste telefonisch te bereiken bent zodat wij dit telefonisch kunnen bespreken. Ik wacht je reactie af. Alvast bedankt! Met vriendelijke groet, Levi van Basic-Fit
Reactie van de melder van de klacht
7 jaren geleden - Dag Levi, Ik ben weer bereikbaar, dus je mag mij bellen. Groeten, Manja Rosier
Heeft op 23 juli 2018 om 16:01 geantwoord
Beste Manja,
Heel fijn dat we elkaar telefonisch hebben gesproken.
Zoals aangegeven heb ik dit meteen doorgezet naar de juiste afdeling die hier eindverantwoordelijk voor is. Ondertussen is er al contact met de club om te kijken hoe het probleem z.s.m. opgelost kan worden.
Omdat ik het zo vervelend voor je vind, ontvang je van mij twee maanden gratis Yanga. Hier hoef je niks voor te doen of stop te zetten en te betalen.
Ik hoop dat dit ook z.s.m. wordt opgelost en dat je met een fijn en prettig gevoel bij ons blijft sporten.
Laat het gerust weten als je toch nog vragen hebt.
Met vriendelijke groet,
Levi van Basic-Fit
Tip van onze consumentenexpert
Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.
Bron: ConsuWijzer / ACM