Klacht: Afspraak niet nagekomen

Mchbv op 20 december 2017 over Guidion in de categorie Computerwinkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Guidion has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Bedrijf Guidion
Categorie Computerwinkels
Status Open
Datum 20 december 2017

Een klant heeft een klacht ingediend over Guidion vanwege een niet nagekomen afspraak met een monteur voor de installatie van Toon van Eneco. De monteur arriveerde drie uur later dan gepland en was onbereikbaar, waardoor de klant niet tijdig op de afspraak kon inspelen. Uiteindelijk moest de klant een nieuwe afspraak maken, omdat er geen monteur beschikbaar was.

Mijn Klacht:

Vanochtend afspraak met monteur voor installatie Toon van Eneco. 1 uur te laat berichtje via app dat hij 30 minuten verlaat is. 1 uur later nog geen monteur. Gebeld met Eneco maar monteur onbereikbaar. Weer een uur later opnieuw gebeld; afspraak blijkt gecanceld te zijn. Guidion gebeld, monteur blijkt aan de deur geweest te zijn ten tijde van kind van school halen, dus 3 uur na geplande afspraak. Geen monteur nu beschikbaar en nieuwe afspraak moeten maken

Gewenste Oplossing:

Betere communicatie, houden aan afspraken dus op tijd komen en geen beloftes die niet nagekomen worden

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Guidion over deze klacht.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM