Klacht: Geld terug en opzeggen van betaling

Esra.pekel op 21 januari 2021 over Adyen in de categorie Betalingsdiensten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Adyen
Categorie Betalingsdiensten
Status Open
Datum 21 januari 2021

Een klant van Adyen is verrast door een afschrijving van 94,99 euro voor een abonnement waarvan hij zich niet bewust was. Hij dacht dat het om een eenmalige betaling van 20 euro ging en verzoekt om terugbetaling en opzegging van de betaling.

Mijn Klacht:

Ik heb geen idee dat ik heb abonnement genomen. Ik dacht dat ik hoef 1x 20 euro betalen. Waardoor moet ik afgelopen dag of 2 dagen geleden 94,99 euro betalen.  

Gewenste Oplossing:

Mijn abonnement geanuleerd en mijn geld zo snel mogelijk terug kan krijgen!. Mijn voorstel is dat dit bedrijf moet duidelijk vertellen over betaling. 

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Adyen

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Adyen nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Esra.pekel
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM