Klacht: Actie Sup-board

Patricia van de Graaf op 26 mei 2021 over Action in de categorie Huishoudelijke winkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Action
Status Open
Datum 26 mei 2021

Een klant van Action meldt teleurstelling over de beschikbaarheid van sup-boarden tijdens een actie. Hoewel de aanbieding twee modellen beloofde, waren er in de winkel slechts drie lichte boarden en geen zwaardere modellen beschikbaar. De klant vindt dit een slechte actie, vooral voor degenen die op tijd arriveerden.

Mijn Klacht:

Volgens de aanbieding (189,95) zouden er sup-boarden te koop zijn (1 lichter model en 1 zwaarder model). Om 8 uur was ik in de winkel met nog 2 mensen en er waren 3 (!!!) lichte boarden geleverd en niet 1 zwaarder model. Mijn man stond bij een ander filiaal en daar was het precies hetzelfde! Ze zijn dus totaal niet geleverd. Slechte actie voor mensen die hun best doen er op tijd bij te zijn.

Gewenste Oplossing:

Als ik het sup-board kan kopen zoals het aangegeven staat op de folder

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Action

Bericht van Action

4 jaren geleden - Geachte heer, mevrouw, Hartelijk dank voor uw bericht. Uw klacht zal via deze website niet in behandeling genomen worden. Wij verzoeken u hierbij het bericht rechtstreeks naar Action te sturen. Voor de mogelijkheden om in contact te komen met ons, verwijzen wij u graag naar onze website met de contactgegevens: www.action.com. Met vriendelijke groet, Team Webcare Action

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Action nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Patricia van de Graaf
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM