Mijn Klacht:
Sinds kort hadden we een abbonnement afgesloten bij ACN, op 5 augustus zou hij in moeten gaan, (precies de tijd dat wij op vakantie waren).
We hadden hiervoor al zoveel belletjes moeten plegen om erachter te komen welke aansluiting (van de 4) nou werkelijk van ons was. Helaas kwamen we erachter dat het op de verkeerde aansluiting was aangesloten! Onze buren namen contact op met ons, vanwege hun internet signaal dat verbroken was, door ons..
Het was dus op de verkeerde aansluiting gesloten!!
Wij hadden onmiddelijk ACN gecontacteerd (meerdere keren gebeld vanuit het buitenland, THAILAND!!), en het probleem vermeld. Na heel erg veel moeite te doen, en ook dus moeten afwachten wat zij konden doen, kon ACN het niet oplossen. Ze vertelden ons dat het ons eigen probleem was, en dat we de resterende bedrag van het 1 jaar contract moesten gain betalen!! VOOR EEN PRODUCT DAT WIJ NIET EENS HEBBEN KUNNEN GEBRUIKEN!
Wij zijn hier echt totaal niet blij mee, we werden gedwongen het abbonnement af te zeggen, en moeten nu dus het een 1 jarig-contract betalen terwijl we het product niet eens gebruiken!!
Wij hebben ook KPN gebeld, zij konden helaas niets doen, omdat zij geen gegevens van ons hadden. Wel vertelden ze dat ACN dit had kunnen oplossen, maar dat het hen veel moeite kost om de signaal van de ene aansluiting eraf te halen en weer op een andere aansluiting op te zetten. Hierbij zou dan een kleine boete betaald moeten worden door ons, MAAR ABSOLUUT NIET HET RESTERENDE BEDRAG VAN HET HELE CONTRACT van het product dat wij niet eens kunnen gebruiken!
Ook KPN vond dat fit echt absurd was, maar kon helaas niets doen.
Gewenste Oplossing:
Alle bel kosten vanuit het buitenland terugkrijgen. En voornamelijk niet het hele jaar contract van een product dat we niet eens gebruiken betalen!!!
Belachelijk dit.

