Klacht: Telefoon z200 dual sim gaat niet meer aan

Lindsey83 op 24 augustus 2015 over Acer in de categorie Electronica - Computers

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Acer has resolved this complaint
Klacht opgelost op 25 augustus 2015
Reactie van het bedrijf:

De afdeling Aftersales heeft op 25.08.2015 via e-mail contact opgenomen met de klant, om zo een reparatie in gang te zetten.

Bedrijf Acer
Status Opgelost
Datum 24 augustus 2015

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Telefoon had een batterij van 92% en viel plotseling uit. Na veel proberen toch weer aangegaan. En viel toen weer uit. Nu krijg ik hem niet meer aan het ligt niet aan de batterij want mijn dochter heeft dezelfde telefoon had de batterij verwisseld maar gaat niet aan. Ook als ik de telefoon in de oplader doe laadt die niet. Had de telefoon gekocht op 29 juni 2015 bij de kijkshop.

Gewenste Oplossing:

Als ik mijn telefoon weer aan kan zetten voor een telefoon van 2 maanden oud vind ik dit niet kunnen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Acer over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Acer in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Acer een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Bericht van Acer

10 jaren geleden - De afdeling aftersales heeft de klant een privé bericht verstuurd met het verzoek om meer informatie te krijgen over het toestel zodat we de klacht kunnen onderzoeken. Daarna kunnen we kijken wat we de klant als oplossing kunnen aanbieden.

Acer

Heeft op 25 augustus 2015 om 10:07 geantwoord

Geboden Oplossing:

De afdeling Aftersales heeft op 25.08.2015 via e-mail contact opgenomen met de klant, om zo een reparatie in gang te zetten.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM