Mijn Klacht:
Mijn dochter haar acer tablet was na een week gebruik al kapot deze had ze voor haar verjaardag hehad ..jullie zijn hem komen halen waarna er gezegd was dat we binnen 10 dagen een nieuwe thuis zouden hebben of dezelfde tablet gemaakt .
1.5 week contact gehad dat de tablet gemaakt zou worden en opgestuurd zou worden. Helaas was dat niet het geval want een paar dagen later kregen we bericht dat was vorige week dat de tablet niet gemaakt kon worden en er dus een nieuwe opgestuurd zou worden dat zou vorige week niet lukken dus dat zou deze week gebeuren ..Wanneer kon niet gezegd worden …dan ben je al over de 10 dagen heen die jullie gezegd hadden .
Nu is het woensdag en kregen we vandaag bericht dat de tablet niet meer leverbaar was en we dus ons geld terug krijgen ? Was dit vorige week ook niet te zien dan moet daar weer een week overheen gaan ?
Nu vroegen we dis wanneer ons geld terug gestort zou worden een Tot onze verbazing werd er gezegt dat dat pas op de 15e van deze maand word omdat jullie maar 1 x per maand af mogen schrijven .. Hallo is dat mijn probleem mijn dochter zit met smart te wachten op haar tablet die ze nu al 3 weken kwijt is en dus nu nog 2 weken moet wachten tot het geld gestort gaat worden dat is dus 5 weken inplaats van 10 dagen.
Ik vind het schandalig dat zo gehandeld word bij zo groot bedrijf als wij iets kopen moet er toch ook gelijk betaald worden .
Waarom kunnen jullie dan als een product niet goed is ook niet gelijk geld terug storten
Dat is mijn geld waar ik dus op moet wachten krijg ik daar ook rente op dat ik meer krijg
Het is jammer dat er zo onpersoonlijk bij jullie gehandeld word alles via de mail en niet normaal via de telefoon
Helaas zijn jullie ons kwijt als klant
Groeten chantal schakelaar
Gewenste Oplossing:
Als mijn geld gelijk terug gestort word en niet pas de 15e van de maand


