Mijn Klacht:
Ik heb op 26/01/2013 een Acer laptop gekocht. Na een jaar (in januari 2014) ging de oplader kapot. Aangezien ik in het buitenland woon op dit moment, heb ik een nieuwe oplader aangeschaft. Twee maanden later, (21 maart 2014) deed de oplader het weer niet. Op dat moment ben ik naar een computer winkel gegaan, waar zij hebben vastgesteld dat het probleem niet aan de oplader lag op dit moment, maar aan het moederbord of de harde schijf. Ik ben in het buiteland voor mijn master, en moet studeren en een scriptie schrijven. Zonder laptop gaat dit niet, mijn laptop is hard nodig. Ik heb toen contact opgenomen met Acer UK, aangezien ik in de UK woon. Daar werd gesteld dat de garantie niet geldig is in de UK, alleen in Nederland.
Mijn vader heeft contact opgenomen met Acer NL, waar gezegd werd dat ik ook hier garantie heb, en of ik nog even wil terug bellen. Dat heb ik gedaan, en weer werd er gezegd dat ik echt alleen in Nederland garantie heb. Weer heb ik, via mijn vader contact opgenomen met de Nederlandse klantenservice van Acer. Er werd toen gezegd dat ik een mail moest sturen met alle gegevens naar Acer NL, wat ik heb gedaan. Inmiddels was dit op 26 maart, wat betekende dat ik na 5 dagen nog steeds zonder laptop zat. Er werd gezegd dat Acer NL contact zou opnemen met Acer UK, en daarvan mij op de hoogte zou stellen. Dit gebeurde niet, waardoor ik weer heb gemaild naar Acer NL. Daar werd gezegd dat ze wel contact opgenomen hadden met Acer UK, maar dit niet hadden doorgespeeld naar mij. Dit zou wel gebeuren. Op dit moment, 17 april, heb ik nog steeds niks gehoord van Acer UK of Acer NL.
Als het aan de klantenservice van Acer ligt, betekend dit dat ik dus al bijna een maand zonder laptop zit. Ik heb hierom dan ook een nieuwe laptop gekocht, aangezien ik geen vertrouwen meer heb in Acer en een oplossing. Acer doet niet echt haar best om met een goede oplossing te komen. Natuurlijk begrijp ik dat dit een lastige situatie is, maar het hoeft echt geen maand te duren voordat er een oplossing komt. Daarnaast heeft de klantenservice nooit excuses aangeboden voor de manier waarop ze reageren op mij, of op mijn vader.
Toch zou ik graag zien dat mijn Acer laptop wordt gemaakt, aangezien deze laptop nog geen 1,5 jaar oud is en ik gewoon recht heb op mijn garantie.
Gewenste Oplossing:
Ik ben tevreden wanneer mijn laptop kosteloos wordt gerepareerd, in Nederland of in de UK. Wanneer dit in Nederland moet gebeuren, verwacht ik ten minste te zien dat de kosten voor het opsturen naar Nederland worden vergoed. Daarnaast verwacht ik enige compensatie voor het feit dat ik, door het falen van Acer, een nieuwe laptop heb moeten kopen.

