Klacht: abbo onterecht op mijn naam

BvdMn op 12 maart 2021 over Vodafone in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Vodafone
Categorie Mobiele Telefonie
Status Open
Datum 12 maart 2021

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Er is onterecht een abonnement op mijn naam terecht gekomen. ik heb 2x gebeld naar Vodafone. 1e keer werd ik doorverbonden maar dit was ophangen. 2e keer 3x doorverbonden en kreeg te horen dat ik bij een derde partij moest opzeggen, want daar is het aangevraagd. ik weet niet waar het is aangevraagd, ik krijg alleen de mail van Vodafone met een nieuwe abbo… mevrouw aan de telefoon zegt doodleuk dat dat is hoe het gaat, zij kan niets doen. als ik aandring om het te annuleren wordt ze boos, onderbreekt mij steeds en hangt vervolgens gewoon op.

Gewenste Oplossing:

ik ga alles opzeggen, ik heb 3 nummers hier lopen deze zijn ze dus kwijt. slechtste klantenservice ooit!

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Vodafone

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Vodafone nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door BvdMn
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie