Klacht: Aanmelden met wachtwoord

sandy troost op 12 november 2021 over Facebook in de categorie Social Media

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Facebook
Categorie Social Media
Status Open
Datum 12 november 2021

Een gebruiker heeft een nieuwe Facebook-account aangemaakt na een hack, maar kan zich niet aanmelden met het nieuwe wachtwoord. Pogingen om contact op te nemen met Facebook voor ondersteuning zijn moeilijk, en de gebruiker zoekt hulp bij het oplossen van deze problemen.

Mijn Klacht:

Hoi ik heb nieuwe Facebook aangemaakt omdat ik gehackt was en heb ook nieuwe wachtwoord aangemaakt!! Maar kun gewoon niet aanmelden en inloggen ook niet met wachtwoord dan probeer je contact te komen met Facebook maar is moeilijk?? Wie helpt mijn om problemen op te lossen via Facebook

Gewenste Oplossing:

Dat ik weer op me Facebook zou kunnen aanmelden en weer erop kunt komen??

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Facebook

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Facebook nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door sandy troost
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM