geen folder
Klacht van ellenb op 25 september 2012 over Kruidvat in de categorie Drogisterijen
Wij krijgen al weken geen folderpakket waar ook de Kruidvat bijin zit. Lees meer
Bij Kruidvat zijn 51 klachten ingediend op Klacht.nl. De gemiddelde beoordeling is 1.7/10. Dien een klacht in over Kruidvat. Bekijk ook het volledige bedrijvenoverzicht op Klacht.nl.
Kruidvat is een drogisterij die in 1975 is opgericht en inmiddels meer dan 200 filialen in Nederland heeft endaarmee marktleider binnen de drogisterijketens... Lees meer >
Kruidvat is een bedrijf actief in de categorie Drogisterijen. Op Klacht.nl zijn in totaal 6984 klachten gemeld over Kruidvat. Hiervan zijn er 1 opgelost (0%). Consumenten kunnen via Klacht.nl hun ervaring met Kruidvat delen.
De meest voorkomende klachten over Kruidvat gaan over: actie, bestelling, kruidvat, slechte, gratis. Op basis van de 6984 ingediende klachten zien we een patroon in de soort problemen die consumenten ervaren. Het oplossingspercentage van Kruidvat is 0%, wat lager is dan gemiddeld.
Stappenplan bij een klacht over Kruidvat:
1. Neem eerst contact op met Kruidvat — gebruik de klantenservice of het contactformulier op hun website. Bewaar altijd een referentienummer.
2. Documenteer alles — bewaar e-mails, screenshots, facturen en andere relevante documenten.
3. Stel een duidelijke deadline — geef het bedrijf een redelijke termijn (bijv. 14 dagen) om te reageren.
4. Dien een klacht in op Klacht.nl — beschrijf duidelijk wat er is gebeurd, wat u al heeft geprobeerd, en wat u verwacht als oplossing.
5. Escaleer indien nodig — als het bedrijf niet reageert, overweeg dan de Geschillencommissie, het Juridisch Loket (gratis advies), of de kantonrechter.
Tip: een gedetailleerde, feitelijke klacht met bewijs wordt sneller en beter opgelost dan een emotionele tekst.
In fysieke winkels heeft u geen wettelijk herroepingsrecht, maar veel winkels bieden wel een ruil- of retourbeleid. Bij defecte producten heeft u altijd recht op reparatie, vervanging of geld terug op basis van de wettelijke garantie.
Twitter/X: @KruidvatService
U kunt een klacht over Kruidvat indienen via Klacht.nl. Ga naar de klachtenpagina, beschrijf uw probleem en uw klacht wordt direct zichtbaar voor Kruidvat.
Op Klacht.nl zijn in totaal 6.984 klachten over Kruidvat ingediend, waarvan 51 in het afgelopen jaar. De meest voorkomende klachten gaan over Drogisterijen, klachtmelden.
Van de klachten over Kruidvat wordt 0% opgelost. Er is ruimte voor verbetering. In totaal zijn 22 van de 6.984 klachten opgelost.
De meest voorkomende klachten over Kruidvat gaan over Beschadigd product of pakket van Kruidvat, Klantenservice problemen met Kruidvat, Retour en terugbetaling problemen met Kruidvat. Bekijk alle Kruidvat klachten per onderwerp op de bedrijfspagina.
Het telefoonnummer van de klantenservice van Kruidvat is 0318 798001, bereikbaar op ma-vr 09:30-17:30, za 09:00-18:00. U kunt ook een klacht over Kruidvat indienen via Klacht.nl, waar Kruidvat actief klachten behandelt.
Kruidvat heeft op Klacht.nl een gemiddelde beoordeling van 1,7 op 10, gebaseerd op 19 beoordelingen.
Kruidvat reageert gemiddeld binnen 2 uur op klachten die via Klacht.nl worden ingediend.
Als consument heeft u recht op een deugdelijk product of dienst. Reageert Kruidvat niet op uw klacht? Stuur een schriftelijke ingebrekestelling met een termijn van 14 dagen. U kunt ook een klacht indienen via Klacht.nl — openbare klachten krijgen vaak sneller een reactie.
Klacht van ellenb op 25 september 2012 over Kruidvat in de categorie Drogisterijen
Wij krijgen al weken geen folderpakket waar ook de Kruidvat bijin zit. Lees meer
Klacht van betine1987 op 25 september 2012 over Kruidvat in de categorie Drogisterijen
ik krijg al een hele periode de folders niet meer. deze zitten in een pakketje in plastic verpakt. wat is de reden dat ik ze niet meer krijg. woon in een twee onder een kap woning en de buren krijgen... Lees meer
Klacht van liesde op 23 september 2012 over Kruidvat in de categorie Drogisterijen
Ik heb op 3 april 2012 169.93 euro betaald voor een Kruidvat tablet + hoes. In juni heb ik hem terug gestuurd omdat de tablet kapot was. De Kruidvat gaf in haar reactie aan dat ik het volledige aankoopbedrag + portokosten 8.05... Lees meer
Klacht van daisygaertner op 21 september 2012 over Kruidvat in de categorie Drogisterijen
Wij hebben voor een groep van 12 personen actiebonnen aangeschaft. We zijn op de hoogte van de actievoorwaarden, echter stond er niet bij vermeld dat we maximaal een boeking konden reserveren voor 3 kamers. Naar telefonisch contact met het... Lees meer
Klacht van Esengul op 21 september 2012 over Kruidvat in de categorie Drogisterijen
Ik heb op 19 september 2012 voor de eerste keer van mijn leven luiers gekocht van de merk kruitvat. Nadat ik ze thuis heb uitgepakt ben ik geschrokken toen ik zag dat er larven(wormpjes)zaten tussen de luiers. Ik heb er... Lees meer
Klacht van maria68 op 20 september 2012 over Kruidvat in de categorie Drogisterijen
Ineens is de kwaliteit/het model van de boxers van Anni Rolfi veranderd. Ze zitten niet meer lekker en de kwaliteit is achteruit gegaan. Vooral de rand naar de benen die gaan helemaal lubberen en zitten niet meer netjes . Waarom... Lees meer
Klacht van Joey BEen op 19 september 2012 over Kruidvat in de categorie Drogisterijen
Ik heb 16 hotelbonnen gekocht voor intotaal 8 nachten. Ik heb netjes aangegeven aan de verkoper of ik elk weekend terecht kan en in elk hotel. Ja dat kan meneer. Nou ik de zelfde avond gekeken ( op de dag... Lees meer
Klacht van gooijerg op 19 september 2012 over Kruidvat in de categorie Drogisterijen
Kruidvat misleidt klanten met de hotel voucher voor Fletcher hotels. Van de ca. 60 deelnemende hotels, volgens de folder, kan er maar bij 10 hotels geboekt worden. Een echt vrije keus is er dus niet. In het bourgondische Limburg (staat in de folder)kun... Lees meer
Klacht van Sopraan1 op 19 september 2012 over Kruidvat in de categorie Drogisterijen
Folder van Kruidvat ( en ook andere folders dus niet ) niet ontvangen! Lees meer
Klacht van Henk02 op 18 september 2012 over Kruidvat in de categorie Drogisterijen
ook wij hebben sinds 1,5 maan een tablet van de kruidvat maar ook de lader defect en als je naar een computerzaak gaat , hebben ze die lader niet!! Lees meer