Enquete over klacht oplossing
Klacht van D289810 op 10 februari 2016 over Kruidvat in de categorie Drogisterijen
Ik kreeg een enquete over het oplossen van mijn klacht. Ik heb het een 1 gegeven want ze hebben er geen reet aangedaan Lees meer
Bij Kruidvat zijn 50 klachten ingediend op Klacht.nl. De gemiddelde beoordeling is 1.7/10. Dien een klacht in over Kruidvat. Bekijk ook het volledige bedrijvenoverzicht op Klacht.nl.
Kruidvat is een drogisterij die in 1975 is opgericht en inmiddels meer dan 200 filialen in Nederland heeft endaarmee marktleider binnen de drogisterijketens... Lees meer >
Kruidvat is een bedrijf actief in de categorie Drogisterijen. Op Klacht.nl zijn in totaal 6984 klachten gemeld over Kruidvat. Hiervan zijn er 1 opgelost (0%). Consumenten kunnen via Klacht.nl hun ervaring met Kruidvat delen.
De meest voorkomende klachten over Kruidvat gaan over: actie, bestelling, kruidvat, slechte, gratis. Op basis van de 6984 ingediende klachten zien we een patroon in de soort problemen die consumenten ervaren. Het oplossingspercentage van Kruidvat is 0%, wat lager is dan gemiddeld.
Stappenplan bij een klacht over Kruidvat:
1. Neem eerst contact op met Kruidvat — gebruik de klantenservice of het contactformulier op hun website. Bewaar altijd een referentienummer.
2. Documenteer alles — bewaar e-mails, screenshots, facturen en andere relevante documenten.
3. Stel een duidelijke deadline — geef het bedrijf een redelijke termijn (bijv. 14 dagen) om te reageren.
4. Dien een klacht in op Klacht.nl — beschrijf duidelijk wat er is gebeurd, wat u al heeft geprobeerd, en wat u verwacht als oplossing.
5. Escaleer indien nodig — als het bedrijf niet reageert, overweeg dan de Geschillencommissie, het Juridisch Loket (gratis advies), of de kantonrechter.
Tip: een gedetailleerde, feitelijke klacht met bewijs wordt sneller en beter opgelost dan een emotionele tekst.
In fysieke winkels heeft u geen wettelijk herroepingsrecht, maar veel winkels bieden wel een ruil- of retourbeleid. Bij defecte producten heeft u altijd recht op reparatie, vervanging of geld terug op basis van de wettelijke garantie.
Twitter/X: @KruidvatService
U kunt een klacht over Kruidvat indienen via Klacht.nl. Ga naar de klachtenpagina, beschrijf uw probleem en uw klacht wordt direct zichtbaar voor Kruidvat.
Op Klacht.nl zijn in totaal 6.983 klachten over Kruidvat ingediend, waarvan 50 in het afgelopen jaar. De meest voorkomende klachten gaan over Drogisterijen, klachtmelden.
Van de klachten over Kruidvat wordt 0% opgelost. Er is ruimte voor verbetering. In totaal zijn 22 van de 6.983 klachten opgelost.
De meest voorkomende klachten over Kruidvat gaan over Beschadigd product of pakket van Kruidvat, Klantenservice problemen met Kruidvat, Retour en terugbetaling problemen met Kruidvat. Bekijk alle Kruidvat klachten per onderwerp op de bedrijfspagina.
Het telefoonnummer van de klantenservice van Kruidvat is 0318 798001, bereikbaar op ma-vr 09:30-17:30, za 09:00-18:00. U kunt ook een klacht over Kruidvat indienen via Klacht.nl, waar Kruidvat actief klachten behandelt.
Kruidvat heeft op Klacht.nl een gemiddelde beoordeling van 1,7 op 10, gebaseerd op 18 beoordelingen.
Kruidvat reageert gemiddeld binnen 2 uur op klachten die via Klacht.nl worden ingediend.
Als consument heeft u recht op een deugdelijk product of dienst. Reageert Kruidvat niet op uw klacht? Stuur een schriftelijke ingebrekestelling met een termijn van 14 dagen. U kunt ook een klacht indienen via Klacht.nl — openbare klachten krijgen vaak sneller een reactie.
Klacht van D289810 op 10 februari 2016 over Kruidvat in de categorie Drogisterijen
Ik kreeg een enquete over het oplossen van mijn klacht. Ik heb het een 1 gegeven want ze hebben er geen reet aangedaan Lees meer
Klacht van b@rt4ever op 10 februari 2016 over Kruidvat in de categorie Drogisterijen
krijg mail of ik tevreden ben met het antwoord van mijn klacht. HEB NOOIT ANTWOORD GEHAD, WAT IS DAT VOOR SHIT ZOOI DAAR. ZEER ZEER KLANTONTVRIENDELIJK, KLACHT WAS RECLAMES ZIJN NOOIT IN CENTRUM FILIAAL ALPHEN TE KRIJGEN. WAAROM KRIJGEN WIJ EEN... Lees meer
Klacht van JB1705 op 08 februari 2016 over Kruidvat in de categorie Drogisterijen
ik doe altijd mijn boodschappen bij de kruidvat in Dordrecht P.A De kockplein. het makkelijke van winkelcentrum sterrenburg is dat je overal met je winkelwagen naar binnen kunt. Mijn zoontje zit altijd in de kar.zo ook vandaag... Luiers bijna op... Lees meer
Klacht van Agnet op 08 februari 2016 over Kruidvat in de categorie Drogisterijen
Ik ontvang weer uw folder van kruidvat niet. Dit was een tijd geleden ook al zo. Na een melding heb ik hem een aantal keer ontvangen en nu weer niet. De andere folders ontvang ik wel maar kruidvat zit er... Lees meer
Klacht van Kimmies op 06 februari 2016 over Kruidvat in de categorie Drogisterijen
Ik koop al ruim 6 jaar billendoekjes van Zwitsal bij het kruitvat. Daar is een pak van 12x63 altijd geprijsd voor €18.99. Nu vandaag ga ik doekjes halen en zit er een prijsje op van €34.69. Ik bij de kassa vragen... Lees meer
Klacht van Matusik83 op 04 februari 2016 over Kruidvat in de categorie Drogisterijen
Good day, am very disappointed with the service of your company. I did ask 2x for a baby packet, till today's date, I haven't recive any return mail, also had call with a customer service, lady told me just... Lees meer
Klacht van arno001001 op 04 februari 2016 over Kruidvat in de categorie Drogisterijen
Ik ging gisteren voor oogduppels van A Vogel, gel en scheermesjes naar de Kruidvat. Nog nooit ben ik ergens zo onbeschoft geholpen als in dit filaal (7447). Dit filaal is op De Binnenban in Hoogvliet. Wat een arrogante vestigingsmanager werkt... Lees meer
Klacht van Mevr. Kuiters van Moorsel op 04 februari 2016 over Kruidvat in de categorie Drogisterijen
20 November tydschriftenbon geactiveerd voor het blad Elegance code Y8EW3BNR zou na c.a. 6 weken blad ontvangen, maar tot op heden niets gehoord ! Dit duurt nu toch wel heel erg lang. Lees meer
Klacht van irene kuipers op 04 februari 2016 over Kruidvat in de categorie Drogisterijen
3 maal het product gehaald Anti-luis shampo nu 2 weken gedaan 1 keer per week zo als aangegeven maar nu paar dagen later heeft ze gewoon nog levende luizen ik baal hier heel erg van ik blijf kammen alles het... Lees meer
Klacht van Kruidvat Velserbroek haarlem op 01 februari 2016 over Kruidvat in de categorie Drogisterijen
Draadjes /haartjes door het kant Lees meer